Spolupráce

Síla nanotechnologií i u vás doma! Zkuste inovativní impregnaci na beton či kámen

Všichni chceme bydlet hezky, pohodlně a bez závad. K tomu je však nezbytná pravidelná údržba povrchů jak v interiéru, tak i exteriéru. Mnoho lidí považuje takový úklid za náročný a obtěžující, ale ve skutečnosti to může jít daleko snadněji, než si vůbec dokážete představit. Odpovědí na všechny vaše požadavky jsou nanotechnologie.

Ochrana povrchů

Právě nanotechnologie poskytují ochranu nejrůznějších povrchů ve vaší domácnosti – od betonové stěrky v kuchyni nebo koupelně, přes venkovní dlažbu až po sochy nebo zídky za zahradě. Díky nanotechnologiím je možné tyto povrchy šetrně naimpregnovat a chránit je nejen před špínou, ale také před mechy, lišejníky, erozí a vlhkem.

Jak to funguje?

Tato technologie impregnace betonu a kamene je inspirovaná samotnou přírodou. Možná jste někdy už sami obdivovali krásu a čistotu lotosového květu. Jak je možné, že je neustále tak krásně bílý? Je to proto, že na povrchu lotosového květu se nachází drobounké hrbolky, které jsou tak malinké, že se mezi nimi neudrží ani špína. Každá částečka špíny tak ulpívá na hrbolku, a jakmile zaprší, voda ji spláchne. Přesně tímto principem se inspirovali i v NanoConcept a vyvinuli dokonalou impregnaci, která ochrání všechny povrchy, které jsou jinak náchylné ke snadnému ušpinění.

Síla nanotechnologií i u vás doma

Nejvíce můžete nano impregnaci využít zejména na betonové a kamenné prvky, ale hodí se také pro ošetření cihel, pískovce, střešních tašek, cementu, pórobetonu, tvárnic, mramoru a mnoha dalších stavebních materiálů. Může se jednat třeba o plot, nájezd ke garáži nebo podobné plochy.

V čem je nano impregnace odlišná oproti jiným výrobkům na trhu? Především se nejedná o nátěr, ani barvu. Jde o vodný roztok, který povrch neuzavírá, takže materiál může snadno dýchat. Nano impregnace se vsákne do hloubky materiálu a vytváří zcela neviditelný ochranný povlak, který má ale velkou sílu a je odolný oproti oděru nebo popraskání.

Široká nabídka nano technologií

Navštivte webové stránky výrobce NanoCocept a prohlédněte si širokou nabídku zajímavých výrobků. Nano ochrana povrchu se dá aplikovat i na jiná místa ve vaší domácnosti, která se snadno znečišťují a vyžadují vytrvalou péči. Díky nano technologiím si můžete ušetřit spoustu práce. Navštivte www.nano-concept.cz a přesvědčte se sami.

Podobné články

Back to top button