Spolupráce

Pár tipů pro první návštěvu barber shopu

Ať už jste začátečník nebo jste na návštěvě konkrétního barber shopu poprvé a necháváte si ostříhat vlasy novým holičem, mužem nebo ženou, toto je několik rychlých a spolehlivých tipů, jak zajistit, aby se vaše návštěva líbila vám i osobě, která vám stříhá vlasy.

Důležitá je společná zdvořilost – to je malá věc, která se v dnešní době ztrácí… Je to projev úcty pozdravit lidi, když vstoupíte do jejich provozovny, a tamní barbeři by měli reagovat také. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že tam, kde jim to šlape, mají i skvělý proklientský přístup. To znamená, že se k zákazníkům chovají vstřícně. Jak ale najít takový barber shop? Nejjednodušší cesta je vyhledat si na Google barber shop v určitém městě, který chceme navštívit, např „barber shop Praha“ a pak si podle recenzí, které má každá provozovna vedle své firemní vizitky na Google přečíst, jak si ten daný barber shop stojí.

Pak následuje představení se svému holičovi. Pokud je to váš první kontakt, představte se, načrtněte, jaký druh účesu byste chtěli, nebo mějte s sebou inspiraci na účes. Než barber shop navštívíte, najděte si, jaký typ účesu chcete. To zajistí, že váš barber pochopí vaše očekávání a práce na vašich vlasech a vousech může přinést požadovaný výsledek.

Když sedíte v křesle, při stříhání nepoužívejte telefon. Neustálá kontrola mobilu během stříhání může být pro vašeho barbera rušivá a může vést k chybám nebo nepříliš ideálnímu střihu.

Uvědomte si, že nejste na tržnici a nesmlouvejte se svým holičem o ceně střihu. Váš barber má za svůj čas a služby stanovený poplatek. Pokud máte ohledně služby obavy, zeptejte se předem, ne až po dokončení práce.

Pozdní příchod na do barbershopu jsou velmi nepříjemné… Může to mít za následek unáhlený střih nebo dokonce nutnost přeplánování služby. Naplánujte si podle toho svůj den a buďte dochvilní. Berte návštěvu barbera stejně jako návštěvu lékaře, tam se neodvážíte přijít pozdě. Je jasné, že nečekaná událost je nečekaná, ale pokud máte zpoždění, zavolejte jim a upozorněte je.

Nechat se ostříhat a upravit vousy je věcí důvěry mezi holičem a klientem, občas se stane, že vám styl stříhání, ale ani chování barbera není po chuti, ale názor si udělejte až při druhé návštěvě – ta je rozhodující.

Zdroj náhledové fotografie: Pixabay.com

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button