Spolupráce

Recenze brokera IRONSAI – cenné informace pro obchodníky 

Broker ironsai vykazuje vysoké množství signálů, které indikují, že se může jednat o podvod. V rámci ochrany svých peněz nedoporučujeme v tomto systému investovat.

Zde je výčet negativních signálů, díky kterým se v redakci domníváme, že platforma ironsai je podvodná:

  • Přestože firma na svém webu uvádí, že byla založena v roce 1993, doména byla založena 15.3.2024. O rebrandu z původně jiného názvu nelze dohledat žádnou zmínku.
  • Na webu ironsai je možné najít nepovedené překlady do češtiny, které konkrétně zmiňovat nebudeme.
  • Na stránce s kontaktním formulářem web nabízí stažení programů AnyDesk a TeamViewer, které slouží ke vzdálené správě počítače. Jsou velmi vhodné pro týmovou práci, nebo třeba pro možnost zaměstnavatele pomoci zaměstnanci s nastavením počítače. Nicméně žádný solidní broker nebo banka po vás vzdálenou správu vašeho počítače nebo telefonu nikdy nebude chtít.
  • Recenze, které jsou na českém internetu k nalezení, vykazují známky napsání pomocí umělé inteligence.
  • Je možné najít negativní zkušenosti.
  • Na webu není uveden název společnosti, ani její sídlo a další náležitosti včetně telefonního čísla.
  • U některých článků, jako např. na Medium jsou vidět komentáře, které opět jeví známky špatného překladu z jiného jazyka. Přestože některé mohou na první pohled působit negativně, čímž zvyšují důvěryhodnost, ve skutečnosti negativní nejsou, jen třeba upozorňují na vysokou volatilitu kryptoměn, nebo jiné obecné skutečnosti. Samotnou platformu ale v podstatě za nic nekritizují.
  • Web má dostupné jazyky: čeština, slovenština, němčina, maďarština, angličtina. Nikdy jsem nevlastnil brokerskou ani jinou mezinárodní společnost, ale je podezřelé, že by za 31 let své údajné existence byli zaměřeni spíše na takto malé trhy.
  • Dostali jsme do redakce informace o podvedených lidech, kteří do platformy poslali své peníze a při žádosti o výběr dostali požadavek na zaplacení provize, která nemůže být stržena ze zisku. Tato informace je neověřená, osobně dotyčné neznáme a komunikaci jsme neviděli, proto by měla být brána s rezervou. Nicméně v kontextu všech ostatních varovných signálů si nemyslíme, že bychom ji zde nemohli uvést.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button