Spolupráce

Navazující magisterské studium nemusíte absolvovat na stejné vysoké škole. Vybírejte s rozumem

Pokud jste dokončili bakalářské studium a rozhodujete se o navazujícím magisterském studiu, kladete si možná otázku, zda pokračovat na stejné vysoké škole. Výhodou je, že nabídek studia je dnes nespočet, a tak si můžete vybírat, kde získáte nové znalosti a dovednosti. Dobrou radou je, abyste vybírali opravdu s rozumem a orientovali se nejen podle nabízených studijních programů, ale i obsahu učiva, vyučujících a zejména pak možnosti získat praktické dovednosti – ty vám totiž ve vašem budoucím profesním životě pomohou nejvíce.

Spoléhejte na tradici a úspěšné absolventy

Vždy byste měli svůj čas a úsilí věnovat vzdělávání, které má smysl a připraví vám takzvanou pevnou půdu pod nohama pro váš kariérní život. Vybírat byste proto pro své navazující magisterské studium měli vysokou školu, která vás naučí kariérnímu cíli porozumět, zorientovat se v něm a vědět, jaká cesta k němu vede. Jednou z dobrých voleb, kde můžete kromě magistra studovat třeba i další bakalářské studium, je profesní univerzita PEUNI, která si zakládá na profesionálech se zkušenostmi z praxe, kteří vždy dělají maximum pro to, aby přizpůsobili výuku konkrétním studijním skupinám i pracovním pozicím. Panevropská univerzita má za svou více než dvacetiletou praxi, na svém kontě řadu úspěšných absolventů a předala nespočet znalostí a dovedností okamžitě uplatnitelných v pracovním životě. Jedná se o instituci, která vás naučí řešit problémy nejen dnešního světa, ale i toho, který nastane, až školu absolvujete.

Široká nabídka programů pro bakalářské i navazující magisterské studium

Na PEUNI máte možnost studovat v bakalářském, magisterském i doktorském studiu v rozmanitých programech. K nim se řadí například Řízení lidských zdrojů, Lokální a globální ekonomika či Provoz a řízení letecké dopravy – tento obor je sice méně obvyklý, ale o to více zajímavý. Vybrat si můžete dokonce i specializaci na dnes tolik oblíbené bezpilotní letouny – drony.

Pokud tedy hledáte způsob, jak být nejen dobrým teoretikem, ale zejména pak praktikem, pak rozhodně zvažte, kterým směrem se bude vaše bakalářské nebo navazující magisterské studium ubírat. Jedná se o několikaleté úsilí, proto ho věnujte tam, kde to má smysl.

Zdroj náhledové fotografie: Unsplash.com

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button