Přírodní léčbaZdraví

Oregánový olej jako balzám na plíce – 3 kapky denně úplně stačí

Přestože zánětlivé stavy plic nejsou v České republice tak časté, přesto na ně ročně zemře několik desítek lidí. Je to právě proto, že je tento závažný stav často podceňován a nesprávně léčen. Vy už ale na lékaře spoléhat nemusíte.

Pneumonie, neboli zánětlivý stav plic, který může vést až ke smrti, ročně postihne přes 500 000 lidí. V rozvojových zemích většinou nemají dostatečné prostředky, aby tuto nemoc vyléčili. V našich podmínkách si sice již lékaři dokážou s pomocí antibiotik s touto chorobou poradit, přesto ale existuje daleko snadnější cesta. Může pomoci nejen vám, ale i těm, kteří na drahé léky nemají peníze.

Oregánový olej

Oregánový olej je již po staletí součástí lidové medicíny. Používá se k léčbě různých zánětlivých neduhů. Skvěle funguje také proti úplavici nebo zánětům močových cest – brusinky už tedy nejsou jediná volba.

Kromě toho působí blahodárně na celý imunitní systém. Posiluje přirozené obranné reakce organismu a žádným bakteriím ani virům jednoduše nedá šanci. Bohužel se o jeho zázračných účincích dosud tolik nevědělo.

Chcete-li před návštěvou lékaře bojovat se záněty dýchacích cest přírodní metodou, je oregánový olej správná volba. Stačí smíchat 3 kapky tohoto oleje s jakoukoliv ovocnou šťávu a konzumovat tento nápoj 2x denně po dobu alespoň 5 dnů. Potíže by měly samy odeznít. Pokud se tak nestane, je načase navštívit lékaře. Nezapomeňte ho informovat, že jste zkoušeli léčbu oregánovým olejem.

Kde ho seženu?

Pravdou je, že oregánový olej zatím není úplně běžně dostupný. Hledejte jej v obchodech se zdravou výživou, anebo pátrejte na internetu. Není drahý, ale dávejte si pozor, aby pocházel z ekologického zemědělství. Jen tak bude mít všechny zdravotní účinky!

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button