Spolupráce

Pokles testosteronu – vyhnout se mu lze za pomoci…

Zhruba od třicátého roku věku začíná u mužů docházet k úbytku testosteronu. Tempo poklesu se pohybuje nejčastěji mezi 0,4 % – 2 % ročně. Již ve třicátých letech věku mohou muži pozorovat negativní příznaky nedostatku testosteronu, jako jsou například:

  • přibírání na váze,
  • časté změny nálad,
  • úbytek svalové hmoty,
  • snížená chuť na sex,
  • podrážděnost,
  • deprese,
  • nespavost,
  • návaly horka.

Nutno zmínit, že úbytek testosteronu je přirozeným jevem. S ohledem na fakt, že hladinu testosteronu negativně ovlivňuje moderní životní styl kombinující nízkou fyzickou aktivitu a vysokou úroveň stresu, nedostatek testosteronu lze považovat za civilizační chorobu.

Lze testosteron doplnit?

Naštěstí, tempo úbytku testosteronu lze zpomalit změnou životního stylu. Dále, hladinu testosteronu lze dokonce zvýšit. Mezi nejrychlejší a nejúčinnější způsoby doplnění testosteronu patří tzv. testosteronové injekce, kdy lékař podává pacientovi tento hormon nitrožilně. První výsledky jsou patrné již v průběhu dnů. Zároveň, dohled odborníka minimalizuje rizika spojená s předávkováním či užitím nekvalitní látky.

Již po pár dnech se tak můžete těšit ze zvýšené psychické i fyzické aktivity, vyšší sexuální výkonnosti, vyššího sebevědomí.

Konzultujte svůj stav s odborníky

Pokud byste rádi zjistili, jak jste na tom s hladinou testosteronu, případně jestli jsou pro vás vhodné testosteronové injekce, domluvte si úvodní nezávaznou a bezplatnou konzultaci u společnosti AlphaLabs, s.r.o., která do České republiky přináší dekádami ověřené know-how. Na úvodní konzultaci lékař zhodnotí váš stav, případně navrhne postup vedoucí ke zvýšení hladiny testosteronu. Kontaktní formulář pro sjednání konzultace najdete na internetových stránkách https://www.alphalabs.cz.

Zdroj obrázku: Billion Photos / Shutterstock.com

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button