Přírodní léčbaZdraví

Přestat kouřit už za 3 dny? Je to možné!

Kouření je velmi silná závislost a zbavit se jí vyžaduje velkou vůli a vytrvalost. Tento postup vám ale pomůže překonat první dny daleko snadněji a s menší námahou. Cesta ke zdravějšímu životnímu stylu je vám otevřená.

Pokud jste doposud s kouřením nechtěli skoncovat, možná byste svůj postoj měli přehodnotit. Kouření zvyšuje riziko vzniku rakoviny a mrtvice, zhoršuje krevní oběh, zatěžuje srdce a přispívá ke vzniku zánětů.

Jakmile s tímto neřestným zvykem zatočíte, projeví se na vašem těle změny prakticky ihned. Kvalita vaší pokožky i vlasů se zlepší, vaše zuby i nehty nebudou zažloutlé jako dřív. S naším postupem můžete tyto změny zaznamenat už za necelý týden!

Co budete potřebovat?

  • citrónový esenciální olej
  • eukalyptový esenciální olej
  • černý pepř

Jak na to?

  1. Smíchejte stejný poměr esenciálních olejů a přidejte špetku pepře.
  2. Do směsi namočte kousek bavlny a přikládejte si ho pod nos kdykoliv vás přepadne chuť na cigaretu.
  3. Vdechujte vůni, dokud vás nutkání zapálit si nepřejde.
  4. Již během 3 dní pocítíte změnu!

Tento voňavý recept pomáhá nejen fyzicky, ale i psychicky. Esenciální oleje uvolňují relaxační vůni, která pomáhá regenerovat i vaši mysl. Zabraňuje vzniku nervozity a úzkosti, kterou často absence cigaret zpočátku doprovází.

V každém případě pamatujte, že čím dříve s kouřením skoncujete, tím lépe! Neexistuje rizikovější chování, které by vaše zdraví poškozovalo tolik jako právě kouření.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button