HubnutíKrásaPřírodní léčba

Dopřejte si tento nápoj před spaním a s vaším tělem se stanou zázraky!

Mnoho z nás bojuje s nadváhou a neustále se snažíme najít recept, jak rychle a zaručeně zhubnout. Místo nekonečných diet, věčného hladu a vyhozených peněz, zkuste náš nápoj, který vám doslova nakopne metabolismus a přiměje vaše tělo spalovat mnohonásobně víc než doposud.

Příčiny nadváhy jsou různé:

  • nezdravý životní styl
  • konzumace nevhodně zpracovaných potravin
  • některé léky
  • nadměrná konzumace alkoholu

Nadváha je sama o sobě nevzhledná a i zdravotně riziková, ale ještě daleko horší je, pokud se vám tuk ukládá zejména na břiše. „Pneumatiky“ v oblasti břicha totiž mnohonásobně zvyšují riziko srdečních onemocnění a nadmíru zatěžují všechny orgány, které jsou uloženy v dutině břišní. Zbavit se tuku na břiše tedy není jen otázka estetiky, ale především vašeho zdraví.

Náš nápoj vám pomůže nastartovat metabolismus, posílit imunitní systém a zbavit tělo veškerých škodlivin, které se v nás hromadí. Vyplavení nežádoucích toxinů také sníží potřebu tuků a vaše tělo si tučnou stravu bude méně žádat.

Budete potřebovat:

  • 3 dcl čisté vody
  • 1/2 okurky
  • asi 2 cm zázvoru
  • svazek petrželky
  • půl citrónu

Postup a užívání:

Z citrónu nejprve odstraňte kůru. Okurku, petržel i zázvor poté nakrájejte na menší kousky. Všechny suroviny následně vložte do mixéru a zalijte vodou. Vše dobře rozmixujte, až získáte středně tekutou, homogenní směs. Pro vylepšení chuti můžete přidat lžičku medu. Ten je sám o sobě zdrojem antioxidantů, které tělu v jeho očistné kůře pomohou také.

Nápoj pijte každý den, alespoň 2 hodiny před spaním, ideálně po posledním jídle. Je třeba jej užívat pravidelně alespoň 2 týdny, aby se projevily výsledky. Společně s úpravou stravy a dostatečným množstvím pohybu vám pomůže dosáhnout vysněné postavy co by dup!

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button