KrásaRady a tipy

Návod na výrobu letní vůně: domácí parfém s mandlovým olejem

Každá žena touží po specifické vůni, která sedne jejímu charakteru, stylu oblékání a momentální náladě. Vyzkoušejte si připravit svůj vlastní parfém. Je naprosto přírodní a neobsahuje žádné přidané látky. Nezpůsobuje žádné alergické reakce. Voní jemně a každá žena se s touto vůní stane pro muže neodolatelnou, nejen v létě.

Výběr parfému

Pro ženy je výběr parfému skutečně tvrdým oříškem. Dnes si tedy ukážeme, jak si doma vyrobit vlastní parfém. Kromě toho, že vaši pokožku navoní, také ji vyživuje. Obsahuje totiž mandlový olej. S tímto parfémem se stanete magnetem na muže. Studie potvrzují, že vanilková vůně v parfému stimuluje pocit intimity a mandlový olej podporuje dokonalý vzhled vaší pokožky.

Ingredienceparfém

  • 1/4 šálku mandlového oleje
  • 1/2 lžíce vanilkového extraktu
  • 2 až 3 kapky hřebíčkového oleje
  • lahvička

Příprava:

Do lahvičky, nejlépe s rozprašovačem, nalijte mandlový olej a vanilkový extrakt – důkladně protřepejte. Následně přidejte hřebíčkový olej. Vanilkový extrakt dodejte podle vlastní libosti. Přidat můžete klidně o 1/2 lžičky extraktu více. Opatrní buďte především s hřebíčkovým olejem, ten ve větším množství jednoduše přebije vůni vanilky. To je důvod, proč se aplikuje až nakonec „kapku po kapce“. Opět vše důkladně spojte a vyzkoušejte vůni na své pokožce.

Výživný mandlový olej

Mandlový olej je považován za jeden z nejcennějších rostlinných olejů. Získává se lisováním semen mandloně (subtropické dřeviny s bílými květy). Olej obsahuje vitamín A, E a mnoha minerálů. Hodí se především na sušší citlivou pokožku se sklony k červenání a svědivosti. Lze ho však použít i díky jeho výživným hodnotám na všechny typy pleti. V parfému je obsažen z jednoduchého důvodu. Místo toho, aby vás parfém pouze dokonale navoněl, přináší vám také výhody v podobě krásné pleti a pravidelné výživy. Nezapomínejte pečovat o své tělo. Pokud budete používat mandlový olej, vyhnete se také začervenání pokožky a alergické reakci, která tímto způsobem může reagovat na nevhodně zvolený parfém.

Jedinečný hřebíčkový olej

Hřebíčkový olej je úžasným prostředkem nejen léčebným, ale také vonným. Jeho kladné vlastnosti znali již naši předkové. K sehnání je v některých lékárnách nebo si ho vyrobte doma. Podomácku je to z 10 g hřebíčku a 100 ml panenského neutrálního oleje. Tento olej regeneruje a zmírňuje svědění pokožky. Je antibakteriální, antiseptický a protizánětlivý. Jeho užívání se doporučuje také na dlouhodobé bázi.

Zdroj 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button