PrevenceRady a tipy

Zbavte se toxinů! Stačí konzumovat jednu sklenku tohoto nápoje denně

Toxiny, tedy škodlivé látky, pronikají do lidského organismu každý den, a to nejenom z okolí, ale také prostřednictvím stravy. Víte, jak se do vašeho těla dostanou? A jak se jich každodenně zbavovat? Tento článek stojí za přečtení, jelikož se v něm všechny tyto důležité informace dozvíte.

Jak se do vašeho těla dostanou škodlivé látky?

Toxiny mohou do vaše organismu proniknout skrze stravu a nápoje. Problémem je také kouření cigaret. Detoxikace má však cenu i pro kuřáka, který se svým návykem přestat nemůže, jelikož ho aspoň částečně zbavuje toxických látek, které ubližují jeho organismu. Vliv má samozřejmě také prostředí, ve kterém žijete a pracujete. Ve vzduchu je přítomna řada toxických látek, které se usazují na sliznicích dýchacích cest a nesou je do dalších částí organismu. Toxiny se k vám také dostávají přes sliznici pohlavních orgánů, tudíž i váš partner silně ovlivňuje vaše zdraví. V neposlední řadě vás také ohrožuje bodnutí hmyzem, paraziti či poranění pokožky.

Jak se projevuje nadbytek toxinů v organismu?

Pokud máte v těle množství toxinů, jste náchylnější k onemocněním infekčním, k nachlazení, chřipce nebo jste celkově častěji nemocní. Navíc vás trápí únava, vyčerpanost či nepříjemné bolesti hlavy.

Vyčistěte své těloj

Své tělo byste od toxinů měli pravidelně čistit, abyste se cítili lépe a váš organismus zbytečně netrpěl.

Ingredience:

  • sklenici vody
  • 3 čajové lžičky čerstvě nastrouhaného kořene zázvoru
  • 4 jablka
  • 1 citron

Příprava:

Pokud máte tu možnost, používejte biopotraviny. Oloupejte citron a spolu s jablky a nastrouhaným zázvorem vše vložte do odšťavňovače. Odšťavněte a vzniklou směs pijte každé ráno na lačný žaludek, aby byly účinky silnější. Používejte tento nápoj alespoň týden a všímejte si jeho účinků, zda se budete cítit lépe a více nabytí energií. Po týdenní pauze tento proces znovu opakujte, abyste se toxinů zbavovali pravidelně.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button