KrásaRady a tipy

Zapomeňte na vlasové přípravky: Tato přírodní esence vám zajistí dokonalé vlasy

Dnešní článek je věnovaný všem ženám, které touží po hedvábně jemných, lesklých a rovných vlasech, aniž by musely používat drahé chemické přípravky. Mnoho žen má kudrnaté vlasy a rovnají si je s pomocí žehličky. Ta však vlasům velice škodí. Objevte nový způsob narovnávání vlasů.

Rovnáme vlasy s kokosovým mlékem

K narovnání vlasů vám nejlépe poslouží kartáč a fén či žehlička na vlasy. Tepelné upravování je ale k vlasům neohleduplné a velkou měrou jim škodí. Existuje i jiný, pro vlasy zdravější, způsob narovnávání vlasů. Přinášíme vám recept na tento vlasový elixír, který obnovuje jejich lesk, sílu a přirozeně je narovná.

Proč mám kudrnaté vlasy?

Kudrnaté vlasy jsou obvykle genetickým rysem, který se přenáší z generace na generaci. Někteří lidé mají vlasy kadeřavé, matné a krepaté, důvodem je jejich nevyživenost, nesprávná péče a vlasová podvýživa. Vaše vlasy při nedostatečné péči vysychají, chybí jim hydratace. Pokud se špatně stravujete, jste ve stresu nebo svým vlasům a pokožce hlavy nedodáváte správnou péči, vaše vlasy podle toho vypadají. Zapomeňte na žehličky, chemické látky a objevte přirozenost.

Účinná maska

Na vyživující masku na vlasy budete potřebovat jen pár ingrediencí, které pravděpodobně najdete i ve vaší spíži.

Seznam ingrediencí:aaaaa

  • 1 šálek kokosového mléka
  • šťáva z 1 citronu (asi 4 polévkové lžíce)
  • 2 lžíce olivového oleje
  • 3 lžíce kukuřičného škrobu

Postup:

Připravte si misku a v ní pomalu smíchejte kukuřičný škrob s citronovou šťávou. V druhé misce smíchejte olivový olej a kokosové mléko. Připravte si větší hrnec a promíchejte oba obsahy misek. Míchejte na mírném ohni. Když začíná mít směs podobnou konzistenci, jako řídké těsto, odstraňte hrnec z tepla. Nechte směs vychladnout a skladujte ji ve sklenici s víčkem.

Jak masku používat?

Masku používejte po umytí vlasů a nechte ji působit 1-2 hodiny, v tomto čase dochází k silné regeneraci. Poté ji opláchněte. Tento postup opakujte jednou týdně, pokud jsou vaše vlasy silně poškozené, tak dvakrát. Masku skladujte v lednici, aby vám vydržela co nejdéle.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button