KrásaRady a tipy

Vyzkoušejte úžasný recept, který eliminuje vrásky

Je úplně přirozené, že postupem času stárne celé naše tělo. Evidentní je to především na naší pokožce, která ztrácí pružnost. V důsledku vznikají vrásky a jemné čárky na naší tváři. V dnešní době existuje už spousta kosmetiky proti vráskám, které slibují neuvěřitelné výsledky. Tyto prostředky jsou ale často předražené a bez viditelného zlepšení. Určitě ale nevíte, že tento problém může být potlačen jednoduchými přírodními prostředky, které stimulují produkci kolagenu a zabraňují tak vzniku vrásek.

Dnes si ukážeme recept na masku. Protivrásková maska se skládá jen ze tří levných složek. Pleť nebude jen bez vrásek, ale také vyživená a zářivá. Pojďme se už bez okolků podívat, jak si takovou masku připravit.

Maska proti vráskám

Na masku proti vráskám budete potřebovat:
  • 1 lžíci organického medu
  • 2 lžíce přírodního jílu
  • 2 stroužky česneku
Jedna ze tří ingrediencí je česnek. Nemusíte se ale bát, že jeho silné aroma vám na pokožce zůstane. S odstraněním masky odejde i česneková vůně.

Příprava:

Oloupejte stroužky česneku. Zahřejte med a prolisujte česnek. Do teplého medu přidáme rozmačkaný česnek a jíl. Směs mícháme do doby, dokud nevznikne jemná, kompaktní směs. Pokud se vám vzniklá maska bude vzdál příliš hustá, přidejte pár kapek mandlového nebo olivového oleje a opět promíchejte.

Použití:

Umyjte si obličej, odstraňte všechny nečistoty a zbytky make-upu. Pokud je to možné, použijte čistící mýdlo a vlažnou vodu. Po umytí pleť vysušte. Ještě před maskou si obličej připravte tak, že vezmete malý ručník a namočíte ho do teplé vody. Vyždímejte a vlhký teplý ručník přiložte na pár minut obličej. Po tomto procesu se ještě doporučuje udělat jemný peeling. Pokud ale nechcete, nebo nemáte peeling, nevadí, tento krok přeskočte. Nyní na suchý obličej můžete nanášet masku. Rovnoměrně ji rozetřete po celém obličeji, vyhněte se oblasti kolem očí a rtů. Masku nechte působit 30 minut, a poté opláchněte teplou vodou.

Pokud si masky chcete vyrobit více, uchovávejte ji ve skleněné nádobě na chladném místě.

Zkuste tuto domácí masku proti vráskám. Výsledkem budete jistě ohromeni.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button