JídloRady a tipy

Recept: Snídaně pro spalování tuků, kterou sestavili experti na výživu

Většina žen má největší problémy zhubnout v dolních partiích, především v oblasti stehen a boků. Mezi příčiny, které toto ukládání způsobují, řadíme hormonový stav ženy, genetiku a nezdravý způsob života. My vám ale přenášíme recept na snídani, která byla výživovými odborníky doporučována při hubnutí. Jedná se o kaši plnou vitamínu a minerálů, které podpoří látkovou výměnu v těle, očistí organismus od toxinů a zlepší stav vašich vlasů a pokožky. Pokud budete kaši jíst po dobu jednoho měsíce, výsledky jsou zajištěné. S úbytkem kil přijde i krásnější vzhled pokožky, nehtů a vlasů.

Na zeštíhlující snídani budete potřebovat:

  • 2 lžíce ovesných vloček
  • 250 ml organického kefíru či nízkotučného jogurtu
  • 1 lžičku kakaového prášku
  • 1 lžičku mletého lněného semínka
  • 5 sušených švestek

Snídani si připravujte vždy večer.

Postup:

Sušené švestky zalijte 100 ml vroucí vody a nechte po dobu 10 minut v přikryté nádobě. Do jiné misky nasypte vločky, kakao a lněné semínko. Do této směsi nalijte kefír či jogurt a dobře promíchejte. Švestky přeceďte, nakrájejte je na malé kousky a přidejte do směsi. Pokud chcete, můžete celou směs ještě rozmixovat v mixéru. Takto připravenou směs uložte do uzavíratelné nádoby a nechte v chladu odpočívat do druhého dne.

Pokud budete tuto směs snídat denně, první výsledky se objeví již po týdnu pravidelného užívání. Kefír v tomto receptu je proto, že podporuje metabolické funkce a pomáhá tělu odstranit toxiny. Také umí odplavit tuky. V Asii se mu někdy přezdívá nápoj dlouhověkosti. V tomto receptu je tedy hlavní a velmi důležitou složkou, která do vašeho těla dostane plno potřebných kvasinek. Sami uvidíte, jak s touto kaší půjdou kila dolů úplně sama.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button