KrásaPrevenceZdraví

Jak povýšit vaší kosmetickou rutinu? S námi budete vědět, jak na to!

Jak povýšit vaší kosmetickou rutinu na výsostnou? Představíme vám metody, jak o sebe hýčkat tím nejlepším způsobem. Pomůže vám to navíc odpoutat mysl od běžných denních starostí.

Prodlužte dobu koupele

Neexistuje nic lepšího, než si dopřát dlouhou koupel. Osvěžující sprcha po dlouhém a náročném dnu v práci vás vzpruží. Navíc nechte ve vodě rozpustit šumivou bombu nebo použijte koupelovou sůl a sprchový gel pro revitalizaci. Směsice esenciálních olejů probudí všechny vaše smysly.

Peeling pokožky hlavy

Možná si představíte peeling celého těla, ale teď je tu na mysli zejména pokožka hlavy. Kromě šampónu a kondicionéru použijte alespoň jednou nebo dvakrát do týdne peeling.

Vmasírujte do pokožky, nebude vás tak často svědit hlava a po lupech nebude ani stopa. Chcete vědět osvědčenou kombinaci? Kupte si např. šampon s aktivním uhlím a kokosovým olejem. Mikroexfoliační účinky na pokožku hlavy jsou znát, nebudou se vám ani tak často mastit vlasy.

Obličejová maska a relaxační masáž obličeje

Slyšeli jste někdy o nefritových válečkách? Jedná se o masážní válečky, které se v posledních letech staly hitem. Díky jemnému masírování a pohybům, pomáhají odvádět tekutinu z obličeje a zabraňují zadržovat vodu. Je to rychlá posila k tomu, abyste měli mimo jiné také hezký tvar obličeje.

Pokud nemáte k dispozici váleček, zvládnete to hravě i rukama. Kružte po obličeji, ale ještě předtím na něj naneste váš oblíbený čistící balzám nebo olej. Alespoň minutu masírujte a současně s tím si vychutnávejte i napětí, které z vás mizí.

Manikúra by měla být součástí vaší kosmetické tašky

Nehty si můžete ostříhat nebo jen udržovat tvar pilováním. Stresu se zbavíte tak, že si je nalakujete nějakou pěknou barvičkou, která vás při pohledu na nehty rozveselí.

Spánek, spánek a ještě jednou spánek

Pro někoho je přepych spát více, než šest hodin denně, ale někdy je to zkrátka potřeba pro každého. Nemůžete usnout? Nahřejte si obličejovou masku na oči, nastříkejte sprej pro snadnější usínání na polštář nebo vypijte před spaním šálek horkého heřmánkového čaje.

Zdroj náhledových obrázků: Pixabay.com

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button