KrásaRady a tipy

Sbohem vypadávání vlasů: zkuste tento přírodní šampón

V některém období v roce si jistě všimnete, že vám vlasy padají mnohem více, než obvykle. Většinou to značí jejich oslabení, křehkost a tendenci se třepit. V takových chvílích lidi zachvátí panika. Nicméně jedná se o naprosto normální věc.

Vypadávání vlasů začíná z mnoha důvodů, např. stres, zdravotní problémy nebo genetika. Existuje však mnoho řešení, jak si s tímto problémem poradit – jedním z nich je přírodní vlasová kúra posilující vaše vlasy.

V tomto článku se dozvíte, jak vrátit vlasům sílu a regeneraci a zabránit tak jejich vypadávání. Ukážeme vám postup, jak si vyrobit vlastní šampón proti vypadávání vlasů. Jeho příprava je velmi jednoduchá a nákup vás vyjde levně. A jak na to to?

Přírodní šampón proti vypadávání vlasů

Na šampón budete potřebovat:

  • přírodní šampón s neutrálním pH
  • deset kapek esenciálního oleje rozmarýnu
  • deset kapek esenciálního oleje citrónu
  • dvě kapsle vitamínu E

Příprava

Příprava tohoto šampónu je úžasně snadná. Do přírodního šampónu nakapejte po deseti kapkách esenciálního oleje z rozmarýnu a citrónu. Poté přidejte dvě kapsle vitamínu E. Láhev se šampónem dobře promíchejte a protřepte. Takto hotový šampón je připraven k užívání.

Jak šampón funguje

Základem je přírodní šampón, ten má za cíl vlasy umýt a zbavit se přebytečné mastnoty. První ingrediencí je esenciální olej z rozmarýnu. Znovu aktivuje krevní oběh, prokrvuje pokožku hlavy a dodá vlasům sílu růst. Esenciální olej z citrónu má antiseptické účinky. Zamezuje tvoření nechtěných mikrobů. Díky tomuto oleji bude váš šampón také úžasně osvěžující.

Poslední součástí tohoto šampónu je vitamín E. Ten je nejdůležitější a nejzákladnější složkou tohoto šampónu. Aktivuje funkci vlasových buněk, které neprodukovaly žádné vlasy a podpoří funkci těch, ze kterých vlasy rostou. Zlepšuje okysličení pokožky a vyživuje vlasové folikuly. V neposlední řadě ochraňuje pokožku před dalším vypadáváním vlasů.

Jak šampón aplikovat

vypadáváníTímto šamponem si vlasy myjte pravidelně. Ideální je každý druhý den. Vlasy vždy pořádně namočte a potřebnou dávku šamponu naneste na celou pokožku hlavy a masírujte minimálně 10 minut. Dalších 10 minut nechte šampon působit. Vlasy oplachujte pouze teplou vodou, ne horkou. A tímto je ošetření u konce.

Tento šampon je pro vás velmi prospěšný, jelikož aktivuje krevní oběh pokožky a dodá sílu vašim vlasům. Výsledky budou pozorovatelné téměř okamžitě!

Zdroj: web yourstylishlife.com, ze kterého jsme při psaní článku čerpali, již není v provozu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button