KrásaPrevence

5 -ti minutové pleťové masky

Potřebujete vyčistit pleť, ale chybí vám čas? Vyzkoušejte tyto rychlé masky, které vaši pleť zbaví nečistot, hydratují a vyživí ji.

Medová maska díky velkému množství antioxidantů a antibakteriálních látek obsažených v medu vaši pleť ochrání před vnějšími škodlivými vlivy prostředí. Navíc ji vyživí a dodá potřebnou hydrataci. Stačí nanést trochu medu na kůži, nechat chvíli působit a poté násůedně opláchnout vlažnou vodou.

Okurka je osvěžující a uklidňující prostředek, který bojuje proti únavě. Stačí rozmačkat kousek okurky na hustou pastu, kterou rovnoměrně rozetřete na obličej. Nechte působit po dobu 5 minut.

Maska z gelu aloe vera vaši pleť ochladí a osvěží. Navíc působí proti stárnutí a suché kůži a má pozitivní vliv na pleť povadlou.

Vejce jsou vynikající pro pleť. Pomáhají bojovat proti odumřelým buňkám i různým nečistotám pleti.

Směs banánu a ovesných vloček pomáhá pleť vyhladit a omladit. Stačí rozmačkat banán a přidat do něj ovesné vločky. Vzniklou pastou naneste na obličej a nechte působit několik minut.

Jahody a citronová šťáva vaši pleť rozzáří, vyživí a dodají mladiství vzhled. Jahody jsou prospěšné snědé a matné kůži.

Papája poskytuje hydrataci a zároveň pomáhá v boji proti vráskám.15

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button