Zdraví

Rozlučte se s dnou pomocí tohoto přírodního léku

Dna je velmi bolestivé onemocnění charakterizované nadměrnou produkcí kyseliny močové, která se usazuje v kloubech. Hladina kyseliny močové se začíná zvyšovat obvykle mezi 20. až 30. rokem života a nemusí způsobovat žádné problémy.

Jak se dostává kyselina močová do těla? Kyselina močová se filtruje a vylučuje močí pomocí ledvin. To znamená, že pokud vaše ledviny nefungují tak, jak mají, vysoká hladina kyseliny močové se mění v krystaly, které se hromadí v kloubech. Tyto krystaly začnou způsobovat zánět a následně i intenzivní bolest.

Nemusíte však propadat panice. Pokud nejste zastánci farmaceutických prášků, máme pro vás perfektní řešení. Vyzkoušejte tento přírodní recept, který vám pomůže se dny zbavit.

Léčivá šťáva

Nejlepší věcí na tomto receptu je, že se v něm nenachází nic chemického.  Díky mocným hojivým a protizánětlivým vlastnostem se zmírní projevy zánětu.

Na tento lék budete potřebovat
  • 1 ananas
  • 1 – 2 čajové lžičky kurkumy v prášku
  • 2 – 3 čajové lžičky zázvoru v prášku nebo 2 cm čerstvého zázvoru
  • 1 šálek třešňového džusu
  • organický med (pokud bude potřeba na dochucení)

Say-Goodbye-To-Gout-Forever-With-This-Powerful-Natural-TreatmentNejdříve oloupejte a nakrájejte ananas. Při tvorbě tohoto léku budete potřebovat i jeho stopku, která obsahuje velkou část zdravých živin. Tu omyjte a pokrájejte na menší kousky. Vše vložte do mixéru a rozmixujte na jemnou směs. Poté přidejte džus, kurkumu a zázvor.

Směs uchovávejte ve vzduchotěsné skleněné nádobě v lednici  maximálně 10 dnů. Nápoj pijte každý den, pro lepší chuť lze přidat med. Konzumace se doporučuje i v případě, že žádné bolesti nepociťujete, pouze jako preventivní opatření.

Vyzkoušejte tento lék proti dně a dejte sbohem bolestivým kloubům.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button