Babské radyPřírodní léčbaReceptyZdraví

Čisté tepny a nízký krevní tlak – to zaručí jen 4 lžíce tohoto elixíru

Zanášení tepen spojené s vysokým krevním tlakem představují velké riziko pro naše zdraví. Současný životní styl tomu navíc velmi napomáhá. Jak tedy s tímto problémem zatočit? Stačí 4 lžíce tohoto skvělého přípravku!

Tento recept v sobě ukrývá léty ověřené postupy tradiční přírodní medicíny a jeho síla spočívá právě v kombinaci těch nejsilnějších léčebných prostředků. Těmi jsou zázvor, česnek a citron.

Každá z těchto surovin se pyšní silnými antibakteriálními a antivirovými účinky. Jsou také bohaté na vitamíny C, B6, obsahují mangan a vlákninu. Jednoduše to nejlepší, co nám příroda v léčbě nabízí.

Důležitou součástí těchto surovin jsou i antioxidanty, které jsou v současném světe plné toxinů a nebezpečných látek zcela nezbytnou výbavou pro každého, kdo se chce být zdravý.

Starý německý recept

Ingredience:

  • 4 stroužky česneku
  • 4 cm kořene zázvoru
  • 4 citrony
  • 2 l vody

Postup:

Citrony omyjte a zázvor oškrábejte a nakrájejte na tenké plátky. Poté nakrájejte i česnek a vše společně rozmixujte dohladka. Směs přelijte do hrnce a nechte povařit. Nakonec nechte vychladnout, přelijte přes síto a zbylou šťávu uložte ve sklenici do lednice.

Užívání:

Pijte každé ráno 4 lžíce této šťávy na lačný žaludek. Před každým použitím nápoj dobře protřepejte. Užívejte alespoň 4 týdny. Tento elixír má sílu rozpouštět usazené tuky v cévách a pomáhá tak účinně snižovat hladinu tlaku.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button