KrásaZdraví

Špičkové stomatologické zařízení v Praze? Zkuste Brandeis Clinic

Brandeis Clinic Praha patří mezi technologicky nejlépe vybavené kliniky estetické stomatologie v České republice. Péči o svůj chrup svěřují zdejším stomatologům klienti nejen z Prahy, ale také ze všech koutů České republiky, Rakouska, Německa, Švýcarska a Velké Británie.

Brandeis clinic ošetřila za 4 roky od svého otevření přes 10 000 pacient  a těší se  skvělé reputaci ohledně kvality a estetiky stomatologický zákroků.  I proto na Brandeis Clinic přichází 70% nových pacientů na doporučení od již ošetřených klientů. Kromě zkušeného týmu stomatologů, na Brandeis Clinic je Vám k dispozici komplexní zubní péče od pravidelné prevence, dentální hygieny, bělení zubů přes ortodoncii až po možnost zhotovení zubních korunek, implantátů, můstků, fazet či implantátů.

Platí přitom, že na Brandeis Clinic se setkáte pouze s nejlepšími dostupnými materiály a technologiemi, např.

Podívejte se, na příběh Moniky, pacientky Brandeis Clinic

  • Digitální 3D rentgen – nejmodernější panoramatický rentgen, díky kterému je stomatolog schopný důkladně analyzovat stav Vašeho chrupu. Díky digitální technologii, při pořizování snímku jsou pacienti vystaveni minimální dávce rentgenového záření.
  • Fluorescenční zařízení pro detekci kazů – již žádné „poťukávání“ na zuby. Díky této technologii je stomatolog schopen najít i ty nejmenší kazy v řádu vteřin. Včasné odhalení vzniku zubního kazu a jeho následná léčba snižuje riziko následného vrtání a aplikace výplně.
  • T-Scan© – kompletní analýza skusu na styčných plochách jednotlivých zubů, díky které stomatolog vytvoří fazety, korunky, můstky či výplně tak, aby nebyly při kousání nadbytečně zatěžovány.
  • Stomatologický robot CEREC© – švýcarský robot skládající se z 3D kamery a obráběcího zařízení. Tato patentovaná technologie pomáhá sestavit stomatologovi zubní náhrady, které mají perfektní a zároveň přirozený vzhled.
  • Ordinační bělení NOVÉHO TISÍCILETÍ! – šetrná metoda bělení zubů a zároveň i regenerování skloviny. Tato metoda dokáže vybělit Vaše zuby až o 9 odstínů s dobou trvání efektu 2-3 roky.

Díky široké nabídce ošetření, která umožňuje řešit jeden problém více způsoby, pracovníci Brandeis Clinic jsou schopni nabídnout Vám péči doslova na míru. A vězte, že výsledky práce stomatologů Brandeis Clinic opravdu stojí za to, viz níže fotografie před a po ošetření.

Fotografie před a po zákroku na Brandeis Clinic

Více ukázek prací před a po najdete na této stránce

Máte zájem o nezávaznou a bezplatnou konzultaci?

V případě, že chcete pro svůj chrup kvalitní péči,  můžete si domluvit nezávaznou  konzultaci prostřednictvím formuláře na této stránce. V rámci časově omezené nabídky je tato vstupní konzultace poskytována zdarma.

(Placená inzerce)

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Back to top button