Spolupráce

Ubytování v Praze, Brně a Liberci

Všechna tři města nabízejí spoustu různých ubytovacích možností. Pokud chcete v některém z nich pouze přespat, na výběr je také některý z hotelů přímo v centru, ale i stranou městského ruchu. K dispozici jsou i penziony, apartmány či ubytovací domy.

Ubytování v Praze

O nejznámějších hotelech v centru Prahy není třeba se příliš rozšiřovat. Nabízejí hotelové služby na světové úrovni a bude o vás skvěle postaráno. Pokud hledáte klid a pohodu, pak je skvělým řešením některá z klidných částí Prahy. Spokojeni budete ve čtyřhvězdičkovém hotelu Popelka v Praze 5. Jedná se o zrekonstruovaný vilový komplex, který uspokojí svým kvalitním ubytováním i náročné hosty. Jihovýchodně od metropole v pražské části Michle se nachází útulný hotel Attic, jehož výhodou je výborná dostupnost městské dopravy a blízké napojení na dálniční síť. Ovšem i v samotném centru hlavního města najdete excelentně hodnocené ubytování, které se svou velikostí ani proslulostí neřadí mezi velikány. Jedná se o Apartsments U Švejků na Újezdu přímo pod Petřínem, blízko Malostranského náměstí a Nerudovy ulice vedoucí k Pražskému hradu. Pro turisty přijíždějící za historickými památkami je to ideální ubytování.

Ubytování v Brně

Brno a jeho okolí je jako stvořené pro rodinnou dovolenou. Skvělým tipem na příjemné a pohodlné ubytování je penzion s restaurací zvaný Kadlcův mlýn. Nachází se v malebném prostředí Mariánského údolí, přesto v bezprostřední blízkosti centra. V případě nepříznivého počasí se zde dá strávit čas u kulečníku, stolního fotbalu nebo populárních šipek. V městské části Královo Pole a 10 minut pěšky od výstaviště se můžete ubytovat v rodinném penzionu Edison, který disponuje vlastní bio restaurací. Hledáte-li komfort, pak se ubytujte v hotelu Vista v Brně Medlánkách, což je tramvají jen 10 minut od centra. 

Ubytování v Liberci

Liberec je příjemné město k životu i k turistickému pobytu, zejména díky Jizerským horám, do kterých je to z města jen kousek. Navštívit se dá také Ještěd, nejstarší zoologickou zahradu v ČR, muzea, moderní nákupní střediska a další zajímavá místa. Ubytovat se můžete například v největších libereckých hotelech Zlatý lev nebo Imperial, které jsou přímo v centru. Moderní designové prostředí najdete v butiqe hotelu Pytloun také v centru. Rodiny s dětmi přijíždějící do Liberce kvůli zábavnímu centru Babylon ocení blízkost penzionu Jasmín.

Redakce

Snažíme se hledat nejrůznější metody, které zajistí člověku zdraví i bez každodenního braní léků. Některé naše texty jsou kontroverzní svou metodickou odlišností, některé vám pomohou v diagnostice nemoci klasickou cestou. Máme tu spoustu článků pro každého, kterého zajímá zdraví a přírodní léčba.

Podobné články

Back to top button