Rady a tipyZdraví

Účinný návod pro rychlé usínání

Již brzy budou bezesné noci pouhou minulostí, už žádné nekonečné a zbytečné převalování v posteli. A rovnou zapomeňte i na nezdravé prášky na spaní, které vám neprospívají. Pomocí jednoduché čínské techniky můžete usnout do 10 min!

Každý z vlastní zkušenosti dobře známe ten pocit, když se v noci pořádně nevyspíme a pak následující nejsme schopni naplno fungovat tak, jak bychom chtěli.

Občas se stává, že se nás nespavost drží po delší dobu a pak samo od sebe odezní, což je způsobeno nějakou konkrétní dočasnou příčinou. Avšak nespavost chronického typu bývá propojena se zdravotním či psychologickým problémem. Co se týče psychologických problémů, řeč je o depresi, chronickém stresu, úzkosti, bipolární poruše či traumatu.

Níže uvedený domácí recept, původem z Číny, je opravdu účinný a zpříjemní váš život.

Budeme potřebovat:

  • Sušenou levanduli
  • Sušený kozlík lékařský
  • Sušený heřmánek
  • Čerstvou kůru z mandarinky

Krok za krokem

Začneme tím, že si veškeré suché přísady smícháme dohromady a následně rozdrtíme. Jedna dávka by měla být 1 lžíce na šálek vroucí vody.

Kůra z mandarinky je hlavní složkou, tudíž je dobré, aby byla čerstvá a řádně umytá, přičemž na jeden šálek vroucí vody použijeme kůru z celé jedné mandarinky.

Pijeme přímo před spánkem a účinky poznáme již do 10 min.

Tento prostý, ale velmi účinný recept je na východě uznávám již po mnoho let. Je to také hlavní důvod, jak je možné, že obyvatelé Číny již od brzkého rána cvičí, pracují a celkově vedou velmi aktivní život.

Opravdu tento zázračný lék používejte, abyste dosáhli té největší relaxace a co nejvíce kvalitního spánku.

 

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Back to top button