Jídlo Návod Ostatní

VIDEO: Triky, které vám ušetří práci v domácnosti

Napsáno od Daniela

Zkuste dát 3 houbičky na dno šuplíku, ve kterém máte v lednici uložené ovoce a zeleninu. Tímto způsobem se zbavíte přebytečné vlhkosti, kterou houbička absorbuje a vyhnete se tímto způsobem tvorbě plísně. Stačí po nějaké době houbičky vyždímat a propláchnout. Zelenina zůstane čerstvá a vaše lednice čistá. Toužíte se dozvědět více triků týkající se domácnosti? Jste na správném místě. Dnešní článek vám je poskytne.

Jak oloupat česnek za 10 sekund?

Trápí vás loupání česneku? Vyzkoušejte rychlý a snadný trik. Vložte stroužky česneku do plastové krabičky, kterou uzavřete víčkem. Třeste s ní po dobu 10 sekund. Po vysypání budou slupky a stroužky česneku odděleny.

Vyčistěte své boty s pomocí zubní pasty

Boty s bílým plastovým pruhem po obvodu se vždy brzy zašpiní. Špína a černé pruhy se na bílém podkladu příliš nevyjímají a krásné boty působí dojmem ušpiněných starých bot. Vyčistěte je rychle a jednoduše s pomocí zubní pasty. Stačí ji trochu nanést na bílou plochu a vyčistit s pomocí hadříku a vody.

Parkujte snadno a bezpečně

Parkujete své auto v garáži a vždy vám trvá několik sekund, než jste si jisti, že stojíte správně? Tento problém rychle vyřešíte s pomocí rybářského vlasce a míčku. Stačí míček zavěsit na rybářský vlasec s pomocí háčku a pověsit ho do garáže v místě, kde se dotkne vašeho předního skla. Tímto způsobem zaparkujete vždy rychle a bezpečně.

Zbavte se zápachu z aromatických potravin

Při krájení cibule či česneku zůstávají vaše ruce dlouho poznamenáni onou vůni. Té se rychle zbavíte s pomocí zubní pasty. Stačí ji trochu nanést na ruce, promnout a umýt pod vodou. Vaše dlaně budou svěží a příjemně voňavé.

Sušte oblečení rychleji

Do sušičky k oblečení přidejte tenisové míčky. Ty napomáhají lepšímu a rychlejšímu usušení prádla.

Pokud se vám triky a tipy líbí, podívejte se na následující video, kde jsou všechny triky prakticky předvedeny a najdete tam i několik tipů navíc.

Zdroj

O autorovi

Daniela

Optimistka, milovnice zdravého stravování, obdivovatelka přírody, umění a literatury.

Zanechte komentář

error: