Babské radyRady a tipyZdraví

Voda, ocet a hrubá sůl v rohu místnosti? Co vše to způsobí?

Co je třeba udělat?

Při vyčištění negativní a narušující energie je nutno postupovat jasně a bez různých rozptýlení. Vypněte televizi, počítač a další elektro výrobky. Je důležité čistit energie v klidu a pohodě. Během samotného čištění je dobré si vizualizovat, jak tyto energie z vaší domácnosti postupně mizí. Je nutno být konkrétní, aby u vás doma zůstala dobrá energie nenarušená.

Čistit nemusíte jen domácnost, ale například také pracovní prostor. Ten by měl být čištěn pravidelně, aby se v něm neusazovaly negativní energie, které vám mohou znepříjemňovat práci. Vždy je dobré dát na svůj pocit, pokud si myslíte, že je dobré čistit místnost nebo místnosti od negativní energie, pak do toho.

Kdy je dobré odstranit negativní energie?

  • Stěhujete-li se do nového místa, pak je dobré ještě před nastěhováním prostory pečlivě vyčistit. Odstraníte tak všechny negativní a narušující energie a emoce, které v prostorech mohli zůstat po předchozích nájemnících
  • Podobně je na tom také vaše nová kancelář, tu je dobré také vyčistit od narušující a negativní energie
  • Je-li někdo z vaší rodiny nemocný, pak po jeho uzdravení také místnost vyčistěte od negativní energie
  • Pozornost zaměřte také na starožitnosti, umělecká díla a vše, co je ručně vyrobeno, protože tyto předměty mohou být zatíženy negativní energií, kterou je nutno odstranit

Obnova rovnováhy

Negativní a škodlivá energie do vaší domácnosti proniká po celou dobu. Můžete si jí do bytu vpustit neúmyslně. Ať je to jakkoliv, je nutno začít pracovat na pravidelném odstraňování negativní energie z vašeho domu nebo vašeho bytu. Ve své domácnosti tak obnovíte rovnováhu a celkovou harmonii.

Vyzkoušejte tento jednoduchý rituál na odstranění negativní energie z vaší domácnosti. Je to čisticí rituál, který vám pomůže udržet v domě pozitivní energii ve vašem domově. Spousta odborníků se domnívá, že jde o velmi účinný způsob. Můžete jej vyzkoušet nyní i vy. Jak na to?

Co budete potřebovat:

  • Vodu
  • Ocet
  • Hrubou sůl
  • Průhlednou sklenici

Jak postupovat:

Vezměte sklenici a do ní dejte vodu, ocet a hrubou sůl. Následně sklenici umístěte do rohů vašeho domu. Tento jednoduchý trik pomůže odstranit negativní energii a emoce. Vaše domácnost si udrží příjemnou harmonii a klid.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Back to top button