KrásaRady a tipy

Zubní pasta jako odlakovač? Ano! Vyzkoušejte náš postup

Krásné ruce jsou vizitkou každé ženy. Pravidelná manikúra, proto patří k nezbytnostem, které by neměla žádná žena vynechávat. Co ale nikdy nevypadá dobře jsou špinavé a napůl oloupané nalakované nehty. A jak asi víte, pokud zvolíte lak se třpytkami, máte co dělat, aby se lak z nehtu odstranil jakýmkoliv odlakovačem. Pokud tedy nejde lak z nehtů sundat, nemáte žádný odlakovač, nebo nemůžete vystát jeho pach, ukážeme vám postup, jak se za pomocí zubní pasty zbavit jakéhokoliv laku na nehtech.

Pasta jako odlakovač

Na odlakování nehtů budete potřebovat:nehty

  • pastu na zuby – množství asi jako na kartáček
  • šťávu z půlky citrónu
  • trochu vody
  • kartáček

Na malém talířku smíchejte pár kapek vody, šťávu z citrónu a pastu do jemné konzistentní směsi. Poté vložte nalakované nehty do směsi a kartáčkem nehty vydrhněte. Jakmile bude všechen lak odstraněn, ruce umyjte. Poté každý nehet zvlášť namažte vazelínou.

Alobal a odlakovač

Další způsob, jak dobře odstranit lak z nehtů je pomocí alobalu. Na tento návod budete potřebovat jen vatový tampón, odlakovač a kousek alobalu. Toto odlakování nehtů je nejlepší, pokud máte na nehtech třpytky, které normálním způsobem nejdou odstranit.

Na vatový tampón naneste velké množství odlakovače na nehty. Tampón přehněte na půl a položte na nehet. Kouskem alobalu připevněte tampón k nehtu a nechte pár minut působit. Po cca 5 minutách zakružte alobalem s tampónem kolem nehtu a sundejte. Lak nejspíše zůstal ještě v okolí kůže. Odstraňte ho proto vatovými tyčinkami. Nakonec nehty umyjte a namažte výživným krémem.

Pokud vám nejde jednoduše odstranit lak z nehtů, vyzkoušejte naše návody. Uvidíte, že s nimi to půjde samo.

Zdroj: web yourstylishlife.com, ze kterého jsme při psaní článku čerpali, již není v provozu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button