Nezařazené

Dopřejte si tento nápoj před spaním a přebytečná kila zmizí

V dnešním článku vám prozradíme recept na nápoj, který vám pomůže ve ztrátě přebytečných kil. Samozřejmě jen užívání nápoje vám ztrátu nadbytečných kil nezaručí, ale může vám účinně pomoci. Sami určitě znáte ten pocit a změnu, která přichází s pravidelným pitím zázvorového čaje. Cítíte se nejen plni energie, ale vaše tělo je štíhlejší.

Pomocník v hubnutí

Tento nápoj stimuluje váš organismus a nastartuje metabolismus. Tělo se zahřeje a začne spalovat přijatou energii, tedy tuky, které jsou obsaženy ve vašem těle. Když si nápoj dopřejete před spaním, i přes noc budete hubnout. Funguje, zatímco spíte a po celých osm hodin vaše tělo také pracuje. S tímto nápojem se tuku zbavíte snáze. Dopřejte si ho vždy hodinu před spaním.

Potřebné ingredience:

  • 1 lžíce nasekané petrželky
  • 1 citron
  • 1 lžička skořice
  • 1 lžička nastrouhaného čerstvého zázvoru
  • sklenice vody

Vymačkejte šťávu z citronu, přidejte petržel, skořici a zázvor. Zamíchejte ingredience a pijte nápoj takto samotný nebo rozředěný vodou. Přidat do něj můžete trochu medu či led. Pokud vám takto samotný nápoj příliš nechutná, můžete si tyto ingredience přidat do ranního smoothie či si připravit petrželový čaj, zázvorový čaj či mléko se skořicí. Každý z těchto nápojů podpoří spalování tuku. Účinná je také voda s citronovou šťávou.

Skořice a petržel

Skořice podobně jako zázvor pomáhá zahřátí organismu. Nastartuje metabolismus a spolu se zázvorem účinně podporují hubnutí a spalování tuků. Podobně je v tomto receptu důležitá petržel. Můžeme ji dokonce označit jako superpotravinu, kterou vnímáme jako naprosto běžnou a nevýznamnou, což je velká chyba. Petržel obsahuje silicové směsi, flavonoidy a vitamín C, dokonce třikrát více než je v citronu. Pro zimní období je tedy petržel ideální, jelikož zvyšuje vaši obranyschopnost. Zlepšuje také váš zrak díky obsahu luteinu. Petržel vám pomáhá zhubnout, odvodňuje organismus a zbavuje vás toxických látek. Podporuje spalování tuků a nastartuje metabolismus.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button