Nezařazené

2 recepty, které zrychlí vaše hubnutí

Statistiky říkají, že míra obezity se během posledních třiceti let zvedla o 40%. Mnoho hubnoucích produktů na trhu je vyráběno v obrovském průmyslu, který má sloužit k vydělání vysokých zisků.

Kromě účinné reklamy, nemají to, co naleznete v přírodních produktech – látky podporující hubnutí. Pokud tedy hledáte způsob, jak přirozeně a bezpečně redukovat vaší váhu, objevte kouzlo tradiční medicíny. Tento článek vám přináší recepty, které podpoří spalování tuků.

Jak připravit hubnoucí nápoj

Na tento recept budete potřebovat jen čtyři ingredience:

 • 2 lžíce kmínu (pokud možno, volte bio variantu)
 • 1,5 sklenice čisté vody
 • 2 lžíce medu
 • 1 lžičku citrónové šťávy

kmínKmín zalijte vodou a přiveďte k varu. Jakmile se směs začne vařit, nechte jí probublat asi 5 minut. Poté směs odstavte, přeceďte a přidejte 2 lžíce medu s citrónovou šťávou. Směs dobře promíchejte a nápoj je připraven.

Nápoj byste měli pít na lačný žaludek po dobu jednoho měsíce. Kmínový nápoj vám potlačí chutě k jídlu, jelikož obsahuje vysoké množství vlákniny. Citrón je zase bohatý na antioxidanty, stejně jako med, se kterým posílíte váš imunitní systém.

 

Hubnutí s jablečným octem

Na tento recept budete potřebovat:

 • 1 šálek teplé vody
 • 1 lžičku jablečného octa
 • 1 lžičku medu

Všechny ingredience spolu dobře promíchejte a pijte dvakrát denně. Jednou půl 0,5 hod. před obědem a po druhé 0,5 hod. před večeří. Jablečný ocet pomáhá ke správnému trávení bílkovin, odbourává tukové buňky, odstraňuje toxiny z těla a urychluje látkovou výměnu.

Tipy na hubnutí

Pokud se snažíte zhubnout, dejte ještě na naše rady:

 1. Nepoužívejte umělá náhradní sladidla nebo nejezte potraviny, které tyto sladidla obsahují. Mají totiž vysoké množství škrobu a podporují tvorbu tukové tkáně.
 2. Konzumujte potraviny jako jsou zelené fazolky, brokolice, květák a zelí. Jejich součástí je jen velmi malé množství kalorií a urychlují proces hubnutí.
 3. Jezte potraviny s vysokým obsahem vlákniny. K snídani si dejte müsli nebo ovesné vločky. K nim volte spíše rostlinná mléka.
 4. Pijte hodně vody.
 5. Pravidelně cvičte. Jóga a kardio cvičení jsou skvělou volbou, jelikož podporují proces hubnutí.

Vyzkoušejte tyto triky a zaručeně obléknete své staré džíny.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button