Nezařazené

2 nejjednodušší nápoje pro podporu hubnutí

Tyto dva nápoje patří mezi nejúčinnější nápoje na hubnutí, u kterých jsou výsledky zaručeny. Navíc při pravidelné konzumaci zhubnete ve velmi krátké době.

Nápoj číslo 1

Základní ingrediencí v tomto nápoji je zázvor. Nápoj si můžete připravit do termosky a pít ho po celý den. Zázvor je skvělý nejen proti chřipce a nachlazení, ale pomáhá nastartovat váš metabolismus. Podobné účinky jako zázvor má i chilli a skořice. Zázvor zahřívá organismus a dochází k efektivnímu spalování přijaté energie. Podporuje trávení a zbavuje vás nevolnosti.

Recept:

Jednoduše a rychle si doma připravíte zázvorový nápoj. Stačí zázvor nastrouhat či nakrájet a přelít horkou vodou. Pijte tento nápoj během dne, nejlépe půl hodiny před jídlem. Co jednoduššího byste si pro hubnutí mohli přát. Do tohoto teplého nápoje se příliš nehodí citron, jelikož zázvor tělo zahřívá a citron ochlazuje organismus.

Nápoj číslo 2

Recept:mmm

  • 1 citron
  • 1 limetka
  • 1 lžička strouhaného zázvoru
  • 1 okurka
  • 12 lístků máty
  • 1 litr vody

Oloupejte okurku a nakrájejte na tenké plátky, umyjte a nakrájejte citron, limetku a zázvor. Dejte vše do skleněné nádoby a přidejte vodu a mátu. Vložte tento nápoj do lednice a nechte ho zde odpočinout přes noc. Pijte 3 sklenice každý den a to především v ranních hodinách a 30 minut před jídlem. Nejenže vás nápoj dokonale osvěží, ale nastartuje metabolismus, který přechází do režimu hubnutí a ztráty nadbytečného tuku.

Jedinečné složení

Nápoj je kombinací mnoha prospěšných složek, které upevní váš imunitní systém a pomohou vám získat ploché bříško za krátkou dobu. Připravte si ho i vy, první verzi nápoje v chladnějších dnech a druhou verzi v létě. Určitě vás jako dokonalé osvěžení nezklame.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button