KrásaRady a tipy

Formujte svou tvář s masáží jménem Zogan

Japonské metody jsou jedny z nejoblíbenějších po celém světě. Jistě už jste slyšeli o japonských metodách hubnutí, nebo o nápoji dlouhověkosti. Dalším, podobně úspěšným vynálezem Japonců, je masáž Zogan, což v překladu znamená „vytváření tváře“.

Japonská stylistka Jukoko Tanaka byla tou, kdo přilákal oči miliony lidí k této metodě. V posledních letech se zájem žen o tento masážní postup stále zvyšuje. Navíc je tato masáž skutečně velmi jednoduchá a naučit se jí může každý. Je i časově nenáročná, zabere vám jen 7 minut času denně.

Masáž je účinným prostředkem pro udržení mladistvého vzhledu, ale i pro omlazení obličeje. Jukoko Tanaka zaručuje, že za pouhých 2 týdnech každodenní praxe si všimnete prvních pozitivních výsledků. Kromě potlačení vrásek se vaše pleť stane pružnou a hladkou, odstraní nevzhledné kruhy pod očima a flíčky.

Na co všechno masáž Zogan působí:

  1. Jako lymfatická masáž aktivuje odstranění toxinů, zlepšuje výživu tkání a zmírňuje přebytek kapaliny v kůži.
  2. Masírovány budou i hluboké obličejové svaly. Blahodárně působí i na kůži s cévami, které posiluje a revitalizuje.
  3. Každodenní masírování vám výrazně omladí pokožku, odstraní drobné vrásky a zmírní vrásky hluboké. Kromě toho vám vyhladí otoky a odstraní kruhy pod očima.

Na tuto masáž budete potřebovat kvalitní olejíček nebo masážní krém, který aplikujete na předem očištění obličej. Jukoko Tanaka doporučuje bavlníkový olej, který je bohatý na vitamíny, minerály a omega 3 mastné kyseliny. Kromě toho obsahuje velké množství fytosterolů, které umožňují rychlou a lepší absorpci oleje. Vaše pokožka bude po použití tohoto oleje zvláště hebká. Pokud však bavlníkový olej nemáte, lze využít i  jiný rostlinný olej na obličej, např. avokádový, olivový, arganový,..

Masáž se nedoporučuje:

  • při onemocnění lymfatického systému
  • pří onemocnění postihující oči nebo uši
  • při onemocnění kůže
  • pokud máte rýmu, nebo zvýšenou teplotu

Ve videu níže je postup masáže přesně popsaný. Stačí si tak video jen pustit a masírovat obličej.

Věnujte sami sobě denně necelých 10 minut pro úplnou relaxaci a omlazení obličeje.

Zdroj: web yourstylishlife.com, ze kterého jsme při psaní článku čerpali, již není v provozu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button