KrásaRady a tipy

Dopřejte si oživující zábal z kokosového oleje na vaše vlasy

Krásné vlasy a pokožka vypovídají o zdraví celého organismu. Navíc každá žena touží po lesklých a zdravých vlasech, které jsou hydratované, plné síly a i bez větší úpravy vypadají dokonale. Pro všechny ženy je určen dnešní recept na olejovou směs, kterou aplikujete na pokožku hlavy a vaše vlasy. Tento recept je silně účinný na problém vypadávání vlasů. Jednoduchá směs ze tří položek vyživuje pokožku hlavy a stimuluje zdravý růst vlasů.

Recept

  • 1/2 hrnku kokosový olej
  • 1 cibule
  • 5-6 stroužků česneku

Příprava

Příprava sama o sobě je velmi jednoduchá. Nejdříve nakrájejte na drobno 1 cibuli a 5-6 stroužků česneku. V malé pánvi si rozehřejte 1/2 šálku kokosového oleje. přidejte nasekaný česnek a cibuli a nechte dusit po dobu 5-10 minut. Potom sundejte pánev z ohně a nechte vychladnout.

Jak směs používat?

Směs vmasírujte do pokožky hlavy a nechte působit po dobu 1 hodiny, poté si vlasy běžným způsobem umyjte. Budete překvapeni výsledkem. Olej pokožku hlavy vyživuje a česnek s cibulí podpoří jejich růst. Zábal na vlasy aplikujte alespoň jednou týdně a léčbu dodržujte minimálně po dobu jednoho měsíce.

Proč používat kokosový olej na vlasy?

Kokosový olej je skvělým pomocníkem pro vaše vlasy, nehty, pleť, zuby a i jako ingredience do vaší kuchyně. Je velmi výživný a zdravý. Pečuje o pokožku vaší hlavy, zbavuje vás totiž lupů a léčí suchou pokožku hlavy. Masáž hlavy s kokosovým olejem je navíc velmi příjemná a působí pozitivně na zdraví celého organismu. Vlasové zábaly jsou výživné, bojují proti třepícím se konečkům a vypadávání vlasů. Zábaly z kokosového oleje nechávejte na vlasech vždy minimálně 30 minut, aby byly jeho účinky opravdu silné. Kokosový olej můžete obohatit i o jiné oleje, například olivový, makadamiový či makový. Zamíchat do oleje můžete také vonné esence, které dokonale provoní vaši hřívu.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button