KrásaRady a tipy

Ruce bez vrásek s přírodním peelingem z hnědého cukru

Proces stárnutí je naprosto přirozený a každý si jím postupně prochází. První vrásky přicházejí již po dvacítce a objevují se po celém těle. Ukazatelem našeho věku se bezesporu stávají ruce, které vystavujeme na odiv každý den. První vrásky se objevují kolem očí a rtů, postupně se ukazují také stařecké skvrny, rozšířené póry a povislá kůže.

Přírodní lék

Nicméně, nejen vaše tvář, ale také ruce ovlivňuje proces stárnutí. Na obličej používáme pravidelnou péči v podobě krémů, masek a nejrůznějších peelingů. O ruce však tolik nedbáme, i když bychom měli. Ruce používáme každý den a pravidelné mytí saponátem, úklid, práce na zahradě či namáhavé zaměstnání se na jejich vzhledu podepisuje. V dnešním článku se dozvíte, jaký trik vám pomůže udržet mladistvý vzhled vašich rukou. Chcete-li vědět, jak své ruce chránit před stárnutím, čtěte dál.

Přírodní peeling

Ruce jsou každodenně v kontaktu s choroboplodnými zárodky, bakteriemi a dalšími škodlivými faktory, které podporují proces stárnutí. Vzpomeňte si také na klasický úklid, kdy své ruce máčíte do vody obsahující mycí prostředky. To vše vašim rukám ubližuje. Měli byste péči o ruce věnovat více pozornosti, čím více stárnete. Chránit je s pomocí speciálních krémů či si připravit přírodní masky. Stejně jako peeling obličeje, je důležitý peeling rukou. Zbaví vaše ruce odumřelých kožních buněk, prokrví je, kůže se lépe hojí a obnovuje, navíc budou vaše ruce jemné, měkké a kůže zářivá. Doporučujeme používat domácí peelingy, jsou šetrnější.

Ingrediencevrásky

  • olivový olej
  • skořice
  • hnědý cukr

Příprava:

Jediné, co musíte udělat, je smíchat všechny ingredience v misce. Směs aplikujte na ruce a jemně masírujte. Až budete cítit příjemné prohřátí a vaše ruce budou uvolněné, smyjte peeling teplou vodou a osušte. Po peelingu hnědým cukrem budou ruce jemné, skořice prohřeje pokožku na rukou a olivový olej ruce zjemní a pomáhá hojení. Dopřejte si pravidelný peeling rukou, který vás ochrání od vrásek a pomůže hojení, i vy.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button