KrásaRady a tipy

Trápí vás křečové žíly? Zbavte se jejich viditelných projevů!

Křečové žíly jsou nepříjemné, představují riziko celé řady zdravotních potíží a většinu žen trápí zejména z estetického hlediska. Varixy se vyskytují velmi často a mají mnoho příčin, dnes si proto představíme možnosti, jak se jich účinně zbavit.

U křečových žil je poškozena jejich průchodnost z důvodu nahromadění krve kvůli nadváze, nedostatku pohybu, krevním sraženinám, těhotenství a sedavému způsobu života.

Když žíly blokují hlubší cévní systém, můžete si zadělat na problém s žilní trombózou. Nečekejte proto příliš dlouho a jednejte, dokud je možné tento problém léčit. V případě varixů i žilní trombózy je rozhodně na místě i konzultace s lékařem.

Odstraňte ze svého života faktory, které přispívají k riziku vzniku

Žádný recept vám na křečové žíly nepomůže, dokud neodstraníte jejich hlavní příčinu, tedy faktory, které se na jejich vzniku podílí. K odstranění křečových žil přispívá i zdravé stravování, naučte se tedy plánovat svůj jídelníček tak, aby byl v souladu se zdravým životním stylem. Pokud máte možnost, snažte se vyhýbat dlouhodobému strnulému sezení, nebo naopak stání. V případě nadváhy se nejprve pokuste o její redukci, protože právě vaše váha může být hlavní příčinou vašich problémů. Pokud dokážete tyto 3 faktory odstranit, vyzkoušejte také jednoduchý recept, který vám může s křečovými žílami pomoci.

Náprava křečových žil

Složení:

  • 1 sklenice ovčího mléka
  • 1 dětské mýdlo

Nastrouhejte pomocí struhadla dětské mýdlo do mléka v plastové nádobě. Následně nádobu uzavřete a uložte do lednice.

Jak používat:

Při použití této směsi je zapotřebí dostatečný tlak. Směs naneste na postiženou oblast a snaže se jí vmasírovat do pokožky pevnými pohyby nahoru a dolů. Směs aplikujte na postižené místo 3x denně. V brzké době byste měli zaznamenat zlepšení.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button