Krása

Směs, která zlepší zdraví vaší pleti, nehtů a vlasů

Máte-li poslední dobou problémy se spánkem, vaše nehty se lámou, vlasy třepí a vypadávají, pravděpodobně vám chybí důležité živiny, především minerální látky. Důvodem těchto změn může být také onemocnění nadledvin a ztížení jejich činnosti. Nadledviny jsou žlázy s vnitřní sekrecí, které se nacházejí v horní části z každé z našich ledvin.

Funkce nadledvin

Jejich funkcí je produkovat různé hormony, například adrenalin či steroidy. Tyto hormony pomáhají regulovat metabolismus, imunitní systém, krevní tlak a pomáhají tělu vyrovnat se se stresem. Jakákoliv dysfunkce v nadledvinách může přinést mnoho zdravotních komplikací. Pro podporu funkce nadledvin existuje jednoduchá rada, a tou je úprava vašeho dočasného jídelníčku. Funkci nadledvin může podpořit také směs, s kterou se dnes seznámíte.

Co budete potřebovat?

  • včelí med
  • petrželovou nať (může být i nasušená)
  • čerstvý zázvor
  • ořechy
  • rozinky

Připravte si mixér. Vložte do něj petrželovou nať a směs ořechů. Rozmixujte, následně přidávejte rozinky, mletý či nastrouhaný zázvor a med. Vše řádně rozmixujte, dokud nevznikne jemná směs. Denně konzumujte dvě polévkové lžíce této směsi, která přírodní cestou posiluje činnost nadledvin. Směs neobsahuje nic, co by vám mohlo ublížit, ba naopak. Zázvor a petrželová nať vám dokonce pomáhají zhubnout. Med spolu s rozinkami dodává energii a jsou skvělým zdrojem vlákniny. Ořechy jsou velmi důležité pro zdraví vašich vlasů, nehtů a pleti. Denně si dopřejte alespoň malou hrst ořechů a semínek různých druhů.

Směs konzumujte nejlépe ráno před snídaní na lačný žaludek. Po již krátkém užívání byste měli cítit první změny, vaše vlasy by měly být silnější a lesklejší, nehty silné, nelámavé bez bílých skvrn a pokožka lépe se hojící a hydratovaná. Vyzkoušejte si přípravu této jednoduché směsi vy sami a uvidíte, zda pocítíte změnu.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button