KrásaPrevence

Vypnutá pleť bez námahy: neuvěřitelné výsledky

Chcete, aby vaše pleť byla pevnější? Máte-li problém s pokožkou, konkrétně s tím, že ztrácí pružnost a mladistvý vzhled, máme pro vás řešení.

Nemusíte hned podstupovat chirurgický zákrok, zkuste se zaměřit na to, co nám nabízí příroda, tedy přesněji, její produkty.

S pomocí okurky navrátíte elasticitu pokožky

pleťOkurka je tajnou zbraní, která vyřeší i vrásky. Na tento účel použijte jednu okurku, tu nastrouhejte a šťávu z ní (filtrát), naneste na potřebná místa obličeje. Nechte chvíli působit, dokud okurkový extrakt na pleti neuschne. Ucítíte mírné pnutí pokožky. Poté si umyjte obličej studenou vodou.

Velmi důležité je také stravování. Jedině tak udržíte vaší pleť v přirozeném napětí. Jídlo by mělo být bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty.

Nejezte příliš mnoho potravin bohatých na cukr, pokud chcete vidět pozitivní výsledky za krátký časový úsek. Okurková šťáva vypíná i kůži v oblasti ochablých rukou a stehen.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button