Babské radyKrásaPřírodní léčba

Vylepšete si váš šampon. Stačí přidat dvě ingredience

Nedokáže vám váš šampon zajistit výsledky, které slibuje? Marně kupujete drahé výrobky a přesto se kvalita vašich vlasů nelepší? Poradíme vám, jak svůj oblíbený šampon o poznání vylepšit přidáním jen dvou ingrediencí!

Nejčastějším problémem je přílišné vypadávání vlasů. Bohužel běžný šampon si s tímto úkolem nedokáže poradit. Příčinou může být stres, špatná výživa nebo i věk či hormonální nerovnováha.

My vám dnes prozradíme recept, který z vašeho běžného šamponu udělá doslova léčivý zázrak, po kterém vaše vlasy nejen přestanou padat, ale také budou zdravější a silnější.

Co budete potřebovat?

  • šampon s neutrálním pH
  • silice rozmarýnu
  • silice citronu
  • tobolky s obsahem vitaminu E

Jak postupovat?

Přidejte do vašeho šamponu 10 kapek rozmarýnové silice a stejné množství výtažku z citronu. Poté přidejte obsah dvou kapslí s vitamínem E. Pořádně protřepejte, dokud se složky dokonale nepropojí.

Na vlasy aplikujte jako jindy. Pro zlepšení účinky můžete ještě vlasy po umytí oplachovat odvarem z heřmánku. Ten navíc krásně voní, vlasům dodá hebkost a lesk a pokud jste blondýnka, ještě zvýrazní vaši přirozenou barvu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button