OstatníRady a tipy

Jak si užít Silvestra? Vneste do domu radost a pokojnou atmosféru

I když drtivá většina lidí bude slavit příchod Nového roku doma, není důvod se čehokoliv obávat. I doma si můžete vystrojit velkolepou hostinu včetně krásného dekorování.

Rok 2021 sice opět přinesl pár covidových opatření, důvod k oslavě se však najde vždycky – rok 2022 tak může být o mnoho lepší.

Nebuďme skeptičtí! Neuzavírejme se před celým světem a hlavně nehledejme viníka. Berte život, jak je. Mnoho neočekávejte, nebudete zklamaní, naopak třeba mile překvapeni.

Dekorace na stůl

Začněte pěkně od stolu. Koneckonců, odkud by měla vaše párty dekorace začít. Prostření stolu připraví tu správnou půdu pro bujaré veselí. Je to téměř záruka skvělé noci. Středobodem by se mohl stát sváteční běhoun, ten dodá stolu sváteční šmrnc.

Nemusíte nutně servírovat váš drahocenný servis po babičce, podobnou úlohu splní i papírové talíře s vánoční tématikou. A má to i své výhody, po odchodu hostů nezůstane k mytí žádné nádobí. Papírové tácky jednoduše vyhodíte do koše.

Punc jedinečnosti dodají malé vějíře. Taková sada vějířů vypadající jako růžové zlato, podtrhne exkluzivitu celého vzhledu.

Přivítejte své hosty stylově

Ač zdánlivý detail, ale každý si hned všimne pěkné dekorace na vchodových dveří. V jednoduchosti je krása, stačí jen zavěsit věnec s LED světly. A nezapomeňte na vtipnou vánoční rohož. Vaši hosté k vám vstoupí s úsměvem hned ode dveří.

Nafoukněte balonky

Zlaté a černé balonky jsou parádní záležitostí. Stačí je popsat rokem 2022 a večírek může začít. Chcete-li dodat nádech retra, oživte prostředí disko koulí ze 70. let.

Vyrobte si třpytivý závěs, který skvěle poslouží jako kulisa na focení. Stačí si koupit zlatou folii a přidat špetku fantazie.

Silvestrovská párty je proto ideálním způsobem, jak otřást rokem 2021 a připravit se na Nový rok.

Navíc vyzdobit svůj domov na silvestrovskou párty nemusí být drahé ani pracné.

Rozjímejte

I když se budete bavit, nechte si chviličku a oddech pro sebe. Vzdalte se od přátel a zamyslete se nad věcmi, které souvisí s uplynulým rokem. Nahlas poděkujte za co jste vděční, co byste chtěli změnit, čeho dosáhnout a klidně si dejte své novoroční předsevzetí v ústraní.

Nebudete cítit takový tlak, když se vám náhodou nepovede splnit. Víte ho jen vy, nikdo jiný!

Načerpali jste zde inspiraci? To je dobře, bylo to záměrem…

Zdroj náhledových obrázků: Pixabay.com

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button