JídloRady a tipy

Jedna lžička rýže každý den vás detoxikuje na dalších pár měsíců!

Detoxikace je jedním z nejčastějších způsobů, jak zůstat v dnešní době zdravý – zvláště poté, když nás obklopuje znečištěné a toxické prostředí na každém kroku. Detoxikaci lze provádět mnoha způsoby, některé jsou dražší, jiné lacinější, ale v tomto případě se budeme bavit o zdánlivě obyčejné rýži!

rice-15276_960_720Stačí si jen uvědomit, že výhodou detoxikace je i změna běžných stravovacích návyků a vše půjde snáze. Když s tímto procesem začnete, očistíte krev a orgány od škodlivin. Slyšeli jste o detoxikaci organismu rýží?

 

Dnes vám ukážeme nejlepší metodu očisty těla s rýží. Tento způsob čištění přináší velmi dobré výsledky, určitě byste to měli zkusit!

Recept:

Zajímavostí je, že poměr rýže vhodný na detoxikaci je roven počtu vašich let. Pokud je vám tedy 25 let na tuto očistnou kůru budete potřebovat 25 lžic obyčejné rýže. Dobře jí umyjte, dejte do sklenice a zalijte horkou převařenou vodou.

rýže

Druhý den ráno budete muset všechnu vodu scedit. Vezměte jednu polévkovou lžíci rýže a vařte jí 3 – 4 minuty bez soli. Jezte jí každý den ráno na lačný žaludek. Zbytek rýže ve sklenici zalijte vychladlou převařenou vodou a nechte zase do příštího rána v lednici. Postup očisty se opakuje do té doby, než není ve sklenici ani zrnko rýže. Vodu ve sklenici je potřeba měnit každý den, aby se nekazila.

Tajemství této metody spočívá v čištění organismu pomocí osiva rýže, které má krystalickou strukturu. Když se dají semena do vody, pustí škrob. Ten se společně s rýží štěpí v trávicím traktu žaludku a střev. Semena rýže jsou výborný absorbent.

rice-478822_640Při použití této očisty vyčistíte střeva, cévy, klouby i další části těla od škodlivých toxinů, těžkých kovů a jiných látek. Očista těla s rýží pomáhá vyrovnat metabolismus a reguluje tělesnou hmotnost. Po proceduře budete vypadat mnohem zdravější a mladší, ale je tu jedna podmínka – poté, co sníte rýži v dopoledních hodinách, neměli byste nic jíst ani pít po dobu alespoň tří hodin.

Po této proceduře zmizí bolest zad, krku, kloubů, ale buďte trpěliví. Nestane se tak ze dne na den, ale postupně. Účinek lze zaznamenat asi po dvou týdnech. Budete se cítit krásnější a zdravější. Aktivace a podpora vlastní očisty těla pokračuje i po ukončení léčby dalších několik měsíců. Budete v dobré kondici. Nezapomeňte při této očistě pít dostatek tekutin, alespoň 2 litry zeleného čaje denně.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button