Prevence

Koňský kaštan na křečové žíly

Křečové žíly jsou zdravotní problém související se špatným krevním oběhem. Je doprovázen bolestivostí, citlivostí a pálením nohou. Na tento problém by mohl pomoci jírovec:

  • Zlepšuje krevní oběh – dochází k lepšímu toku krve.
  • Užívání jírovce pomáhá snižovat problémy související s žilní nedostatečností, která je častým problémem lidí trpících na křečové žíly.
  • Lidé, kteří mají křečové žíly, čelí otoku a zánětu kotníku. Jírovec obsahuje složky, které pomáhají otoky a zánět snižovat.
  • Zlepšuje elasticitu žil.

Problémy s křečovými žilami snižují pružnost cév a činí je slabé. Jírovec obsahuje živiny, které napoháhají zvyšovat žilní elasticitu.

Používá se tinktura. POZOR – kaštan je mírně toxický. Není vhodný pro děti a těhotné ženy. Léčba by neměla trvat déle, jak dva měsíce.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button