Krása

Tyto kosmetické výrobky se rozhodně nevyplatí kupovat

Většina kosmetických výrobků se pyšní krásným obalem a ještě krásnější reklamou slibující zázračné výsledky. Ale pravda je často někde úplně jinde. Nevyhazujte zbytečně peníze za produkty, které nefungují!

Přípravky na roztřepené konečky

Tento problém trápí většinu žen, které touží po dlouhé a krásné hřívě. Proto kupují různé olejíčky, séra a jiné přípravky, které slibují, že poškozené konečky opraví. Bohužel – takový zázračný přípravek se ještě nevynalezl. Na roztřepené konečky existuje jediný lék – nůžky.

Krémy proti celulitidě

S celulitidou bojuje většina žen – ať už jsou při těle nebo hubené jako lunt. Krémy, které slibují, že vám pomohou, umí pokožku pouze zjemnit a vyhladit, s celulitidou samotnou si ale neporadí. Na tu platí jen dostatek pohybu a zdravá strava.

Sprchový gel

Jsou krásně barevné a příjemně voní. To je ale tak všechno. Většina těchto přípravků nemá žádné z účinků, které slibují, a navíc často nepřiměřeně vysušují pokožku. Raději vsaďte na obyčejné hydratační mýdlo. Umyje vás stejně, je levnější a o pokožku pečuje lépe.

Krém na ruce, nohy, tělo,…?

Že musíte mít na každou část těla jiný krém? A kdo vám to napovídal? Podíváte-li se na složení, zjistíte, že všechny krémy bez ohledu na jejich účel obsahují v podstatě totožné ingredience. Kupte si tedy univerzální krém, který vám bude vyhovovat svou vůní i konzistencí a používejte jej na všechny části těla.

Balzám na rty

Tyto malé tyčinky velmi často obsahují alkohol, který vaše rty vysušuje. Ve výsledku budete tedy mít rty dříve suché než bez balzámu a budete jej muset použít znovu, a znovu, a znovu… A poté kupovat další a další balzámy. Obchodníci vás tímto trikem uvrhnou do nikdy nekončící koloběhu, kterým jim přináší peníze.

 

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button