Krása

Díky tomuto receptu budete v pase hubnout o 2 cm denně

Hledáte ideální recept, jak hubnout? I když je tento sirup sladký, obsahuje v sobě látky, které vám pomohou snížit obvod pasu až o 2 cm denně. Odstraňuje z těla přebytečnou vodu, proto je tak oblíbený. Kombinace těchto ingrediencí napomáhá současně zlepšit i zrak, sluch a paměť. Zvláště efektivní je tento sirup s kardio cvičením nebo jiným pohybem.

Složení sirupu:

  • 125 g křenu
  • 4 citróny
  • 3 lžíce medu
  • 2 lžíce skořice
  • 2 cm čerstvého zázvoru

Příprava:

KřenKřen a zázvor rozmixujte. Poté, co je směs dobře promixovaná, přidejte citrónovou šťávu a směs míchejte po dobu 3 minut. Přidejte med a skořici a opět míchejte, tentokrát již do finální formy – konzistence sirupu. Směs vlijte do skleněné nádoby a jezte 1 čajovou lžičku 2 krát denně před jídlem nebo před tréninkem. Sirup používejte po dobu 3 týdnů, pak si dejte pauzu 3 týdny.

Hlavní složkou tohoto sirupu je křen, který čistí tělo, urychluje metabolismus, snižuje únavu a podporuje rozvoj přátelských bakterií ve střevech.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Makawiel

Moje zdraví mi není lhostejné, proto sleduji trendy v oblasti péče a to nejen o zdraví fyzické, ale i duševní. Snažím se získávat nové informace a sleduji nové trendy v oblasti zdravého životního stylu. Velmi ráda zkouším nové recepty a nechávám se inspirovat novými návody a radami.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button