KrásaRady a tipy

10 denní program proti vráskám, akné a skvrnám na obličeji

Mnoho lidí po celém světě, zejména žen, se zajímá o svůj vzhled a o to, aby jejich pokožka byla v co nejlepším a nejkrásnějším stavu. Drahé kosmetické procedury a přípravky jsou ovšem mnohdy k ničemu. Naštěstí existuje jednoduchý a zcela přírodní způsob, jak docílit dokonalé pokožky pouze přírodní cestou.

Tajná ingredience, která za tím stojí je jablečný ocet. Jak jistě víte, jablečný ocet se používá k mnoha účelům. V kuchyni je jeho využití asi nejznámější. Často se využívá i zevně k léčbě jizev, akné, skvrn a odstranění nečistot. Máme pro vás několik tipů, jak se vypořádat s problematickou pletí.

Zbavte se skvrn a vrásek

V první řadě si omyjte obličej teplou vodou a prostředkem, který běžně používáte. Sklenici naplňte do ½ vodou a přidejte 1 lžičku jablečného octa. Vše dobře promíchejte. Vatový tampón namočte do této směsi a naneste po celém obličeji. Nechte působit 30 minut a poté opláchněte. Tento postup by chtělo pravidelně opakovat po dobu 1 měsíce.

Zbavte se akné a pupínků

ocetJablečný ocet dokáže odstranit velké množství mazu z pokožky a tím zamezit ucpávání pórů. Zabrání se tak výskytu pupínků a akné na obličeji a pokožka bude moci dýchat. Pro odstranění akné a černých teček si nejdříve omyjte obličej vlažnou vodou a osušte. Do 2 šálků vody přidejte 1 polévkovou lžíci jablečného octa. Směs dobře promíchejte a nechte odstát do druhého dne. Ráno si touto směsí omyjte obličej.

Zlepšení prokrvení pokožky

Pokud se vám špatně prokrvuje pleť, postupujte následovně. Nejdříve si umyjte obličej teplou vodou. Smíchejte 250 ml jablečného octa se 750 ml vody. Naneste směs na obličej, jemně vmasírujte a poté opláchněte.

Jablečný ocet má mnoho mimořádně účinných zdravotních výhod. Zlepšete svůj stav pokožky s pomocí jablečného octa.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button