Rady a tipy

Jak léčit popraskané paty pomocí citrónu

Pokud máte popraskané paty a  žádné prostředky z drogerií vám nedokážou pomoci. Navštivte pedikérku nebo vyzkoušejte naší přírodní metodu, která si s tímto problémem umí hravě poradit.

Žádný drahý krém ani mast nemá takové výsledky, jako tato efektivní léčba s citrónem.

K přípravě této léčivé masti budete potřebovat:

  • 1 velký citrón
  • bavlněné ponožky
  • hydratační krém nebo olej na pokožku

Jak postupovat při léčbě popraskaných pat

patyNejprve rozkrojte citrón na polovinu a pomocí odšťavňovače z něj vymačkejte šťávu. K aplikaci budete potřebovat jen citrón s kůrou a dužninou. Jednu polovinu vymačkaného citrónu vložte přímo na patu, druhou část na patu druhou. Poté si nasaďte ponožky, abyste citrónovou kůru s dužninou zafixovali.

Dopřejte si 30 minutovou relaxaci. Po uplynutí doby obklad z nohou odstraňte. Budete ohromeni výsledky! Aby léčba byla co nejefektivnější, měli byste postup opakovat 2-3 krát týdně. Spolu s abrazí pat budou vaše chodidla bezchybná.

Po celém procesu naneste trochu hydratačního krému nebo oleje. Ideální je v tomto případě kakaové nebo bambucké máslo. Kromě toho lze využít i měsíčkový krém. Konečné finále bude mnohem lepší, než čekáte.

Citrónová kůra obsahuje mnoho éterických olejů, které dokážou změkčit a regenerovat pokožku. To je důvod, proč je tato metoda tak účinná a dokáže si poradit se ztvrdlou kůži a starými kožními buňkami.

Vyzkoušejte přírodní citrónovou metodu. Sami se přesvědčíte, že vaše paty budou zase jako dříve a vás nebude trápit nevzhledná popraskaná kůže.

Zdroj: web yourstylishlife.com, ze kterého jsme při psaní článku čerpali, již není v provozu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button