KrásaRady a tipy

Bílé zuby za týden? Jedině s černým uhlím

Bělení zubů s černým uhlím může znít jako vtip, ale opak je realitou. Aktivní černé uhlí už pomohlo mnoha lidem. Tento způsob bělení zubů je velice rychlý a výsledek je vidět již po prvním použití.

Jak vybělit zuby?

Tato metoda je velmi rychlá a jednoduchá. Připravte si černé aktivní uhlí a to rozdrťte do misky na jemný prášek. Vezměte zubní kartáček a aplikujte s jeho pomocí černé uhlí na zuby. Aktivní uhlí seženete v jakékoliv lékárně. Zuby si čistěte s pomocí uhlí 3 až 4 minuty, takže stejně jako s běžnou pastou a následně dobře opláchněte. Po prvním týdnu používání budou vaše zuby mnohem bělejší.

Aktivní černé uhlí

Tento typ uhlí má většina z nás v domácnosti a používá ho nejčastěji při zažívacích problémech, to však není jediné uplatnění tohoto uhlí v domácnosti. Černé aktivní uhlí pomáhá detoxikovat trávicí systém, pomáhá vám se zažívacími problémy a plynatostí, má i omlazující efekt, snižuje cholesterol, bojuje proti virózám a v neposlední řadě bělí vaše zuby.

Bělení zubů4159721353_be291c1aaf_o

Pokud se chcete zbavit zabarvení vašich zubů, které způsobila konzumace kávy, čaje a dalších potravin, vyzkoušejte černé uhlí nanést alespoň jednou týdně na kartáček místo chemické zubní pasty.

Jakým potravinám se vyhnout, abych měla bělejší zuby?

Kromě pravidelné prevence, tedy čištění zubů a návštěvy zubaře, vám v dosažení krásně bílých zubů pomůže omezení konzumace některých potravin. Z nápojů je to především červené víno a káva, dále byste měli omezit kouření a do své stravy přidat ovoce a zeleninu, jelikož ta zuby částečně očisťuje. Vyhněte se i přílišné konzumaci citronu a dalších nadmíru kyselých potravin. Vyzkoušet můžete i bělení zubů s pomocí kurkumy, ta vaše zuby vybělí podobně jako aktivní černé uhlí.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button