OstatníRady a tipy

Nejlepší triky, jak se zbavit nepříjemného zápachu v autě

Auta se v posledních několika desetiletích mění k nepoznání. S designem by však měla jít ruku v ruce i čistota vašeho vozu. Interiér uvnitř vozu často kazí výsledný efekt. Auto může být nablýskané, ale když se z něj line nevábný zápach, je po dojmu!

Taková jízda v autě, které zapáchá, je skutečně nepříjemným zážitkem. Existuje mnoho věcí, které můžete udělat, aby vaše auto vonělo. Přinášíme vám 3 nejlepší triky, jak se snadno zbavit zápachu. Nejprve však musíte přijít na zdroj zápachu. Nenechaly vám děti v autě svačinu, která zapadla pod sedadlo? Důvodů je spoustu.. Odstranit pach, i když je věc z auta už pryč, není tak snadné. Můžete větrat, jak chcete, ale stejně to tam cítíte. Dáme vám rady na efektivní řešení:

Nejlepší tipy, jak se zbavit zápachu v autě:

Jedlá soda

Sedačky v autě, kolikrát plné drobků a dalších skvrnek, které ani nevíte od čeho jsou. Je to i vaše situace? Posypejte na ně jedlou sodu, kterou necháte na krátkou dobu působit. Potahy na sedačkách vykartáčujte a vysajte vnitřek ručním vysavačem.

Dřevěné uhlí

Malý kbelíček obyčejného barbecue dřevěného uhlí, které umístíte za sedadlo spolujezdce odstraní zápach z auta během několika dní.

Naftalínové kuličky proti molům

Malé balení s krystalky uložte do boční kapsy v automobilu. Nechte ho otevřené, zápach brzy zmizí. Dřevěné uhlí a naftalínové kuličky jsou skvělými absorbenty pohlcující pach.

Navíc jsou dnes k dispozici i různé vůně kuliček. Nemusíte je mít jen v šatníku, krásně vám provoní auto.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button