Rady a tipy

Detoxikační bomba – očistěte své tělo za jeden den

Miliony lidí začínají svůj den se šálkem horkého čaje. Někteří preferují čaj zelený, jiní černý. Jeden si čaj sladí, druhý nesnese chuť oslazeného čaje. Každý ví, že je dobré zelený čaj pít, ale ne všichni znají jeho zdravotní přínosy pro lidské tělo.

Každý z nás již zajisté slyšel o kombinaci černého čaje a mléka. Ale co mléko se zeleným čajem? Ve skutečnosti se jedná o velmi účinný detoxikační a hubnoucí nápoj. S tímto pitím nebudete trpět hlady a dopřejete svému tělu vynikající očistu.

Jednodenní dieta se zeleným čajem a mlékem

Jedná se o jednodenní režim, kdy po celý den pijete pouze zelený čaj s mlékem. Tento nápoj vám pomůže detoxikovat vaše tělo a dokonce zajistí i úbytek na váze.

Čaj s mlékem by se měl konzumovat jednou – dvakrát do měsíce. Na tuto detoxikaci by si měli dát pozor lidé trpící na nesnášenlivost mléka nebo ti, kteří trpí nějakým problémem s ledvinami, žlučníkem a nízkým tlakem. Těmto osobám se tato detoxikace zakazuje. Pokud trpíte jinou chronickou nemocí, měli byste se před začátkem detoxu poradit se svým ošetřujícím lékařem.

Recept na detoxikaci

Na detoxikační nápoj budete potřebovat:detoxikační

  • 5 litrů odtučněného mléka
  • 2 lžíce zeleného čaje

Přiveďte mléko k varu a poté ochlaďte na 70°C. Jakmile mléko dosáhne této teploty, přidejte dvě lžíce zeleného čaje. Nádobu přikryjte utěrkou a nechte 20 minut odstát. Po uplynutí této doby je nápoj připraven ke konzumaci.

Při přípravě tohoto nápoje doporučujeme použít kvalitní zelený čaj, ideálně z čajovny či obchodu se zdravou výživou. Pokud použijete klasický čaj v sáčku, nedocílíte téměř žádného efektu.

Kombinace těchto dvou ingrediencí je ideální, jelikož čaj pomáhá a usnadňuje trávení mléka, zatímco mléko zmírňuje účinky kofeinu.

Během detoxu nesmíte zapomínat ani na pitný režim. Doporučuje se denně vypít alespoň 2 litry čisté vody, jelikož mléko se zeleným čajem bude mít na vaše tělo silné močopudné vlastnosti. Bez správného pitného režimu by tedy mohlo dojít k dehydrataci organismu.

Vyzkoušejte náš detoxikační nápoj ještě dnes.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button