KrásaOstatníRady a tipy

VIDEO: Jak si narovnat vlasy přírodním způsobem

Mít rovné dlouhé vlasy je touhou téměř každé ženy. Je to nejjednodušší účes pro všechny příležitosti. Jenže kdo nemá to štěstí od přírody, uchýlí se z drtivé většiny k chemickým přípravkům nebo chodí ke kadeřnici. To vše stojí hodně peněz, navíc to není pro vaše vlasy vůbec zdravé.

Poškozené vlasy jsou následně suché, křehké a mohou začít i vypadávat. Máme pro vás řešení, které se skládá z přírodních ingrediencí, takže vlasy neničí, ale naopak jim dodává lesk, vitalitu a efekt narovnání.

Složení:

1 šálek kokosového mléka

2 – 3 lžíce citrónové šťávy

Postup:

Směs smíchejte dohromady a naneste na vlasy. Po několika minutách si vlasy opláchněte vlažnou vodou. Pro viditelnost výsledků opakujte dvakrát týdně. Přesný návod najdete v přiloženém videu.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button