Rady a tipy

Dopřejte si šálek tohoto nápoje každý den a sledujte, jak váš tuk mizí

Pokud chcete opravdu zhubnout, zapomeňte na kouzelné pilulky a diety. Zaměřte se raději na zdravou stravu a dostatečný pohyb, k tomu všemu připojte přírodní pomocníky. Ti vám pomohou zhubnout přirozeně bez trápení a zbytečného investování.

Zázračný nápoj

V tomto článku se zaměříme na nápoj, který vám pomůže zhubnout. Nejde o drastický proces pití pouze tohoto nápoje, ale tímto drinkem osvěžíte svůj jídelníček a parné dny.

Budete potřebovat:detox-684107_960_720

  • 1 okurku
  • 8 šálků filtrované vody
  • 1 citron
  • čerstvý zázvor
  • čerstvou mátu

Příprava

Nejdříve omyjte citron a pokrájejte ho na čtvrtky. Vložte do konvičky s vodou. Okurku oloupejte a nakrájejte a přidejte do vody spolu s čerstvou mátou. Poté oloupejte zázvor, nastrouhejte a vložte také do vody. Nyní dejte nápoj do lednice a nechte zde do druhého dne. Nápoj můžete konzumovat kdykoliv po celý den a již za 7 dní uvidíte první výsledky.

Proč zázvor a citron?

Snad každý z nás již ví, že zázvor není účinný jen proti chřipce a nachlazení, ale je také skvělým pomocníkem při hubnutí. Nastartuje váš metabolismus a tuk již nebude mít žádnou šanci. Preventivní pití zázvorových nápojů léčí organismus a pomáhá v hubnutí. A proč citron? Citron brzdí váš apetit a skvěle nabuzuje metabolismus. Navíc účinně osvěžuje a chladí, pro léto ideální.

Proč máta?

Máta se nachází ve většině receptů na redukční nápoje a není to jen z důvodu její jedinečné vůně a osvěžující chuti. Máta podporuje trávení a zbavuje vás plynatosti a žaludečních křečí. Má jednoznačně velký vliv na zdraví žaludku. V kombinaci s citronem zahání chutě k jídlu, tudíž vás nebude díky ní honit mlsná.

Proč okurka?cucumber-685704_960_720

Okurka je úžasná především tím, že je nízkokalorická, ale účinně zasytí váš žaludek, Její přínos pro zdraví je také nenahraditelný. Podporuje totiž činnost jater, žlučníku a střev. Pozitivně působí na naši pleť a nehty. Pokud bojujete s nadváhou, okurku byste ze svého jídelníčku vynechat určitě neměli. Zaplní váš žaludek a přitom ho nezatíží.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button