Přírodní léčbaZdraví

Toto malinké ovoce je poklad! Pomáhá s prostatou, zácpou i dalšími střevními problémy

Příroda je nekonečným zdrojem úžasných potravin, které léčí, pomáhají a působí jako prevence. Seznamte se s těmito drobnými zlatými bobulkami, které si poradí s vaším trávením i mužskými problémy.

Už víte o čem je řeč? Ano, jedná se o mochyni! Tyto malé bobule jsou sladké a blahodárně působí na celý náš organismus. Nejen že skvěle chutnají, ale také krásně vypadají, a proto jsou právě teď před Vánoci skvělou volbou na vánoční tabuli.

Jaké přináší výhody?

Mochyně je charakteristická zejména pro oblast Kolumbie a Peru. V minulosti byly dokonce Inky považovány za posvátné ovoce – právě pro své zázračné léčivé schopnosti. Dnes je ale už najdeme i v našich supermarketech, takže si je můžete dopřát každý den.

  • skvělý zdroj vitamínů A, B, C
  • výkonný povzbuzovač
  • podporují růst svalstva, protože obsahují fosfor a bílkoviny
  • působí diureticky
  • snižují hladinu cholesterolu
  • pomáhají čistit krev
  • zlepšují trávení

Jakékoliv problémy vás trápí, s mochyní nesáhnete vedle. Zvlášť muži se mohou spolehnout, že jim pomůže vyřešit problémy s prostatou.

Konzumovat mochyni můžete čerstvou nebo si z ní udělejte marmeládu, sirup či kompot, ať máte zásobu na celý rok.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button