Rady a tipyZdraví

Nápoj ze 3 ingrediencí, které čistí orgány

Detoxikaci těla nemůžeme směřovat jen na játra. Je velmi důležitá i pro tkáně, kde se hromadí těžké kovy a kyseliny. Vzhledem k tomu, že ledviny filtrují krev, nemůžeme se divit, že v důsledku špatné životosprávy s nepravidelnou stravou nefungují tak, jak by měly. Dalšími orgány, které trpí v důsledku hromadění škodlivých látek, jsou plíce a srdce, ale také klouby.

Očistit své tělo je proto nezbytně důležité pro dobrý zdravotní stav celého organismu. Vyzkoušejte náš nápoj, který se skládá pouze ze tří surovin.

Tropický celerový čistič ledvin

S tímto nápojem bude ve vašem těla docházet k rychlé detoxikaci. Obsahuje velké množství vlákniny, která pomůže ulevit játrům a zbavit se tak přebytečného odpadu.

Na tento nápoj budete potřebovat:

  • 3 velké stonky řapíkatého celeru
  • 3 svazky petrželky
  • 2 plátky ananasu
  • citrónovou šťávu
  • vodu

Postup

Očistěte ananas a nakrájejte ho na plátky. Umyjte celer a petržel a nasekejte je na jemno. Všechny ingredience vložte do mixéru a zalijte trochou vody a citrónové šťávy. Pokud je nápoj příliš hustý, můžete přidat ještě trochu vody.

Užívání

Každý den pijte jeden šálek ráno a večer, po dobu jednoho týdne. Chcete-li, aby nápoj sloužil jako kompletní jídlo, přidejte pár mandlí a dvě polévkové lžíce ovesných vloček.

sliced-pineapple-fruit

Ananas obsahuje velmi malé množství draslíku, proto je vynikající volbou pro lidi trpící onemocněním ledvin. Jeho intenzivní chuť překryje pro někoho nepříjemnou chuť petržele a celeru. Jelikož ananas obsahuje bromelain, thiamin, vitamín B6, měď, mangan a vitamín C, je účinný i při boji proti rakovině.

Celer je plný vlákniny, která udržuje vaše střeva zdravá a čistá. Obsahuje antioxidanty, jako je kvarcetin a fenolové kyseliny, které bojují proti zánětu a oxidačnímu stresu. Tato zelenina se často používá k léčbě a proti bolesti kloubů, snížení krevního tlaku, při boji proti rakovině a ke zklidnění nervového systému. Kromě toho obsahuje jen velmi malé množství kalorií.

Petržel není jen bylinou, ale také léčivou potravinou. Ve skutečnosti se toto mocné diuretikum používá k léčbě infekce močových cest, k odvádění ledvinových kamenů a otoků. Pomáhá i při onemocnění osteoartitidou, anémii a vysokém krevním tlaku. Petrželi by se ale měli vyhnout těhotné ženy.

Pokud není hladovka nic pro vás, tento detoxikační nápoj je ideální volbou. Je chutný a zároveň velmi účinný.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button