Rady a tipyZdraví

Účinný nápoj, se kterým zastavíte migrénu do 5 minut

Migréna je nepříjemným chronickým onemocněním, kterým trpí lidé po celém světě a je charakteristické svými středně těžkými až silnými bolestmi hlavy. Tu často doprovází řada dalších příznaků. S pomocí našeho účinného přírodního nápoje se jich můžete velmi rychle zbavit.

Zapomeňte na migrénu

Nikdo z nás nemá rád tu nepříjemnou bolest, která může trvat několik hodin, ale i dnů. Migréna je typická pro svou pulsující povahu bolesti. Projevuje se i dalšími symptomy, jakými je nevolnost, zvracení, zvýšená citlivost na světlo či zvuk. Pokud se snažíte s migrénou vykonávat nějakou činnost, ať fyzickou či psychickou, bolest se tím jen zhoršuje.

Příčiny migrény

Základní příčiny jsou dosud neznámé, ale migréna souvisí s kombinací určitých faktorů, jak genetických, tak i těch týkajících se vašeho okolí. Dvě třetiny lidí migrénu dědí geneticky. S migrénou je spojována i řada dalších psychických onemocnění, jakými jsou deprese, úzkost, bipolární poruchy, apod.

Preventivní opatření

Preventivně se můžete proti migréně chránit změnou životního stylu, léky či výživovými doplňky. V nejtěžších případech pomáhá i operativní zákrok. Mezi alternativní způsoby léčby patří také akupunktura.

Nápoj, který vás zbaví bolesti hlavy

Připravte si doma jednoduchý nápoj, který vám pomůže zbavit se nepříjemné bolesti hlavy. Bolesti hlavy mohou být způsobeny také nedostatkem hořčíku, který působí protizánětlivě. Jelikož je migréna druhem zánětlivé reakce, tlumí  hořčík i její projevy, tedy bolest.

Budete potřebovat:146

  • 1 šálek vody
  • šťávu z 1 citronu
  • 2 lžičky mořské soli

Použijte himalájskou sůl, která obsahuje velký podíl minerálních látek, zejména hořčíku. Spotřeba minerálů zvyšuje hladinu serotinu, což rychle působí proti bolestem. Ingredience důkladně smíchejte a následně nápoj vypijte. Vyzkoušejte tento lék i vy a bolest hlavy vás brzy opustí.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button