Přírodní léčbaZdraví

Vyléčil se z leukémie bez léků nebo ozařování. Podívejte se jak!

Mnoho lidí se domnívá, že s diagnózou rakoviny lze bojovat pouze s účinnými chemickými látkami a jinými škodlivými metodami, včetně chemoterapie a radiace. Nicméně, když David Lingle byl diagnostikován s leukemií, věděl, že tradiční léčení nejsou pro něj. Čtěte dál, abyste se dozvěděli o tomto inspirujícím muži, který porazil svou chronickou lymfocytovou leukémii zcela přirozeně, a vyhnul se škodlivým a nepříjemným nežádoucím účinkům většiny typických forem rakoviny.

Dieta

První věc, kterou David udělal, aby porazil svou rakovinu, bylo, aby znovu přemýšlel o potravinách, které má doma. Všechny zpracované potraviny byly z domu odstraněny a zcela vyloučeny ze stravy. Patří sem bramborové lupínky, rychlé občerstvení, mražené pokrmy a mnoho dalšího. Jeho jídla byla přeměněna na lněný olej, tvaroh a mletá ​​lněná semínka s organickými borůvkami.

David pak pil i následující složky:

Ječmen prášek

Prášek Superfood od Dr. Schulze

Syrovátkový protein (whey protein)

Chlorella prášek

Lékařský proteinový prášek

Tento nápoj spolu se směsí tvarohu, mletého semínka, organických borůvek a lněného oleje tvořily snídani a obědové jídlo. David také celý den pil zelený čaj.

Odšťavňování se také stalo hlavní součástí jeho života. Některé z nejlepších druhů zelenin pro odšťavňování a konzumaci patří:

Mrkve

Řepa

Celer

Okurky

Petržel

Zázvor

Pro další občerstvení nebo na posílení oběda David konzumoval například ovesné vločky, avokádo, jablka, chia semena a hlávkový salát.

Večeře se většinou skládala z velkého salátu s různými organickými zelenými listy a pro trochu více výživy přidával nějaké sušené ovoce, fazole nebo těstoviny. Pokud potřeboval další občerstvení, David se obrátil na zdravé zdroje bílkovin, jako jsou například oříšky a mandle.

Změny v životním stylu

David také trávil více času venku. Práce se dřevem, zahradničení a chůze se psem jsou jeho hlavními zdroji cvičení a jsou dobrým příkladem mírného kardiovaskulárního tréninku. Je také prokázáno, že pobyt venku zvyšuje náladu a poskytuje tělu potřebný vitamin D. Využil také svou saunu domácí a začlenil vodoléčbu do svého dne, střídáním horké a studené vody během sprchování.

Snad největší faktor pro Davida byl jeho optimismus. Abyste se mohli zotavit, je důležité věřit, že se uzdravíte.

„Hlavními věcmi, během mé léčebné cesty byla má víra v Boha spolu s odšťavňováním a konzumací hodně čerstvé organické zelené zeleniny, většinou syrové. Také musíte věřit v sebe,že se můžete vyléčit, jinak, bez ohledu na to, co děláte, nedostanete požadované výsledky.

Jediný zájem, který jsem měl s touto dietou, bylo to, co bych mohl užívat,abych neměl tak nízkou hladinu cukru v krvi. Nejsem typický diabetik, protože mám jen velmi málo vysokých krevních cukrů; takže cukr může klesnout velmi rychle. To, co dělám, je pití organického rýžového mléka, když má hladina glukózy v krvi je velmi nízká. Můj další zájem byla moje váha. V době diagnózy jsem vážil 76 kg a během prvního roku jsem ztratil 6 kg. Přidal jsem k mému zelenému nápoji každý den sirovátkový protein a jeden lékařský protein a moje tělesná hmotnost je zpět na 76 kg. Zůstávám na mé stravě a nikdy se nevrátím k mému starému životnímu stylu. Překvapivě se můj nízký krevní cukr také dramaticky zlepšil v této stravě. „

Pokud vám byla diagnostikována rakovina, nezoufejte. David Lingle je živým důkazem toho, že rakovinu lze překonat přirozeným způsobem bez škodlivých chemikálií a léčby, které snižují kvalitu života. Každý člověk je jedinečný, a proto by léčba rakoviny každého člověka měla být přizpůsobena zvláště jemu. To znamená, že bez ohledu na to, kterou cestu si vyberete, konzultujte s lékařem / holistickým profesionálem každý krok cesty.

Tady se můžete podívat na video v angličtině s vyléčeným Davidem.

zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Jeden komentář

 1. Vážení,
  srdečně zdravím a jestli mohu napsat zkušenost:
  – přivezla jsem si z lázní plíseň na nehtech palců na nohách.
  – 2 roky jsem si kupovala všechno možné a nic se nezměnilo
  – potom jsem si rozdrtila – na 1 nehet = 1 rozdrcený stroužek česneku, k němu z Aloe Vera 1 lístek-vnitřek, dala na každý nehet, tedy na oba palce, přes to lístek WC-papíru, zabalila tenkým sáčkem, v sámošce to něj dáváme rohlíky
  – zabalit večer a ponechat: noc, den, noc –
  -2. ráno sundat a umýt – a HOTOVO – PLÍSEŇ ŽÁDNÁ
  – už je to rok a půl a nic se neobjevilo – prima
  TAK TO DÁVÁM JAKO DOBROU ZKUŠENOST NA VĚDOMÍ DÁL. JE TO OPRAVDU DOBRÉ NA VYLÉČENÍ PLÍSNĚ NEHTU

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button